gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Doorzwoegen in de hitte

b5f180e5db8e184db169d782ded3f824

In het kader van de beroepenweek van RTV Dordrecht, gaan we iedere weekdag op zoek naar mensen die ondanks het warme weer gewoon moeten doorwerken.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Vandaag lopen we mee met Menno Droogendijk, hij is wijkagent in het Land van Valk. Ondanks de hitte moet hij toch zijn volledige uniform aan, inclusief koppel en steekvest. Met name dit vest zorgt voor wat zweetplekken.

Droogendijk bereidt zich voor op het werken in de hitte door vooral voldoende te drinken en ook op de fiets is een flesje water altijd onder handbereik.

Hij is op zijn fiets niet echt jaloers op zijn collega’s die in een politiebus met airco zitten. “Als zij een melding krijgen op de A16, staan ze op het verzengende asfalt.”

Lees ook

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

PSX_20260728_194132

Wéér koolmonoxide gemeten in flat, zestien verdiepingen ontruimd

Een flat aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk is ontruimd nadat een koolmonoxidemelder is afgegaan in het gebouw. Volgens de brandweer zijn ook daadwerkelijk hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Het is niet de eerste keer: in de afgelopen maanden is de gevaarlijke stof meermaals gemeten, na de vorige keer werd zelfs de gaskraan wekenlang dichtgedraaid.

streetviewmaps

Indringer steelt kleding van Dordtse voetbalclub

Een man is vorige week woensdag binnengedrongen bij VV Wieldrecht in Dordrecht, meldt de Dordtse politie woensdag op Instagram. De man heeft kledingstukken van de voetbalvereniging meegenomen.

Maarten van der Weijden door Raymond van Olphen

Voormalig olympisch kampioen zwemt voor kankeronderzoek door Molenlanden

Maarten van der Weijden is maandag begonnen aan zijn laatste grote zwemtocht voor kankeronderzoek. De voormalig olympisch kampioen zwemt in totaal langs 22 steden, een route van in totaal 270 kilometer. Hij doet daarbij ook onze streek aan.

goudriaanbusink

Rook in pand Goudriaan

De brandweer is in de nacht van zondag op maandag opgeroepen voor een brand bij een drukkerij in Goudriaan. Ter plekke was er geen brand, maar hing er rook in het pand wat vermoedelijk van een compressor kwam.

archieffotopolitie

Man gewond na steekpartij in Nieuw-Lekkerland

Bij een steekpartij in Nieuw-Lekkerland is maandagavond een man gewond geraakt. Wat hieraan vooraf is gegaan, wordt nog onderzocht.