gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht Kiest!-journaal van 19 maart

Het bijna dagelijkse verkiezingsjournaal van TV Dordrecht.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De prognoses, de verkiezingsmarkt afgelopen zaterdag in de binnenstad en de lijsttrekker van de PVV komt op bezoek.

Dordrecht Kiest! is vanaf 18:00 uur te zien na het TV Dordrecht nieuws.&t=1080s

Lees ook

gemeentekantoor Molenlanden

Woning vier weken gesloten na explosie

De burgemeester van Molenlanden heeft een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Arkel per direct voor vier weken gesloten. Aanleiding hiervoor is een explosie die donderdag plaatsvond, veroorzaakt door een explosief dat bij de woning was geplaatst.

kees thies

Kees Thies stopt als columnist: 'Niet rouwig om'

Kees Thies gaat stoppen als columnist bij AD De Dordtenaar. Dit vertelde hij zaterdag in de uitzending van Studio De Witt op Drechtstad FM. Thies bereikt in december de pensioengerechtigde leeftijd en zal op 5 december zijn laatste column publiceren.

villakinderdijk

Deze villa was 100 jaar van dezelfde familie en staat nu te koop: ‘Prijs rond de 7 miljoen’

In 1917 werd er in Kinderdijk een luxe villa aan de Lek opgeleverd. Honderd jaar lang was het enorme huis in de handen van één ondernemersfamilie. Tot nu, want de woning staat sinds deze week in de verkoop. “De prijs kan zomaar oplopen tot zeven miljoen euro.“

IMG_9135

handhaving

Van enkele boa’s tot groot team met bodycams: verschillen per gemeente groot

Minder zichtbaarheid op straat, meldingen die langer blijven liggen of andere prioriteiten stellen. Diverse gemeenten in onze streek hebben te weinig boa’s om al het gewenste werk uit te voeren. Dat blijkt uit een rondgang van de streekomroepen en Rijnmond. Andere gemeenten geven juist aan voldoende handhavers te hebben. Ook als het gaat om bescherming van de boa’s worden er door gemeenten verschillende keuzes gemaakt.

zwijndrechtsebrug

Let op: deze brug is twee nachten dicht voor verkeer

De Zwijndrechtsebrug is komende week twee nachten in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de kelder van de brug.

vuurwerkinleveractieeerder

Verbod op consumentenvuurwerk; hier kun jij het anoniem en zonder straf inleveren

Heb jij nog oud vuurwerk in huis liggen? Dan kun je dat, zonder boete of straf, volgende week inleveren in Dordrecht. Sinds 1 augustus geldt er namelijk een verbod op consumentenvuurwerk.