In de aanloop naar de verkiezingen zendt RTV Dordrecht iedere werkdag het verkiezingsjournaal Dordrecht Kiest uit.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Redactie Streekomroep | 23 oktober 2026 10:15
Een rapper uit Amsterdam lijkt het brein te zijn achter een bende die mensen oplichtte met babbeltrucs. Derrick O. (30) zou minimaal van zes mensen in onder meer Dordrecht en Ridderkerk geld hebben gestolen. Als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, gaat hij 20 maanden de cel in.
De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.
Tijdens een halloweenfeest in de wijk Oostpolder in Papendrecht is zaterdag illegaal vuurwerk afgestoken door groepen jongeren. De politie moest ter plaatse komen om de rust terug te brengen. De jongeren renden naar een andere straat, waar de politie met wapenstokken moest optreden.
Duisternis in de sportschool vrijdag in Dordrecht. De SportCity-vestiging aan de Vissersdijk kampte vrijdag, net als verschillende andere bedrijven in die buurt, met een stroomstoring. Sommige sportievelingen keerden om, anderen gingen vrolijk aan de bak.
Verschillende onderdelen van defensie oefenen dinsdagavond in Dordrecht. Dat doen ze op het terrein van het Spinel Veiligheidscentrum, waar normaal hulpdiensten brandoefeningen houden.
Jongeren hebben in Hendrik-Ido-Ambacht onlangs verschillende auto’s bekogeld. In het Sophiapark vulden zij hondenpoepzakjes met water om ze erna van de naastgelegen fietsbrug te smijten. “Ik dacht dat er een steen op mijn auto was gegooid.”