Dordrecht, Netherlands

Dordrecht leidt Internationale samenwerking tegen klimaatverandering

De start van BEGIN, een internationale samenwerking tegen klimaatverandering was afgelopen februari in Dordrecht. Wij zijn initiatiefnemer, maar met de conferentie vandaag in Zweden begint het pas echt.
Sofia Letova | 14 juni 2017 16:15 | Aangepast op 14 juni 2017 16:15
Het is niet de eerste keer dat Dordrecht mee doet aan een internationale samenwerking over klimaat. "Normaal gesproken doen wij vaak mee aan internationale samenwerkingen over hoog water. Dit project gaat over de gevolgen van een regelval", zegt Mark Benjamin van de Gemeente Dordrecht.

Het project 'BEGIN' staat voor 'Blue Green Infrastructures through Social Innovation' en heeft als doel een aantrekkelijkere leefomgeving creëren die beter in staat is het hoofd te bieden aan de gevolgen van klimaatverandering. Zestien organisaties uit zes Europese landen werken hierin samen.












Het project loopt tot 2020.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Lees ook

FC Dordrecht verliest van Anderlecht in oefenduel met komische tint

FC Dordrecht heeft zaterdag een oefenwedstrijd tegen het Belgische Anderlecht met 5-0 verloren. Hoew...

LIVE: zonnige zaterdag op Big Rivers, mis hier niets van het festival

Big Rivers, het grootste festival van onze streek, viert dit weekend het 25-jarig jubileum. RTV Dord...

Laatste noot geklonken: leerorkest verdwijnt van Dordtse basisscholen

Het Leerorkest Drechtsteden verdwijnt uit de Dordtse klaslokalen. Alle basisscholen waar het orkest ...

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Big Rivers is vrijdagavond uit de startblokken geschoten. Met allerlei soorten muziek, genoeg verfri...

Mister Big Rivers zwaait af: 'Dit was een toppertje'

Bas de Zwart (71) houdt het na 22 jaar voor gezien. Hij bracht Big Rivers van klein festival naar ee...

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...