Dordrecht, Netherlands

Dordrecht vast door werkzaamheden N3

Door de werkzaamheden aan de N3 afgelopen weekend, ontstonden er veel opstoppingen in de rest van Dordrecht. Leo Stolk van de VSP zag hoe ernstig de situatie was. Hij met zijn partij maken zich zorgen over het feit dat er volgend jaar 1,5 jaar aan de Randweg wordt gewerkt.
Dennis Koorevaar | 14 augustus 2019 16:40 | Aangepast op 14 augustus 2019 16:40
Vanaf de Baanhoekweg tot de Noordendijk stond er gedurende de hele dag een file waar het 25 minuten duurde om van A naar B te komen. Op hetzelfde moment kwamen er twee ambulances die er maar moeilijk door konden.

Niet alleen voor de hulpdiensten wordt het een probleem, maar de VSP vraagt zich ook af hoe het met het openbaar vervoer zit. Het kan toch niet dat een bus standaard 25 minuten te laat is. Daarom vraagt de VSP aan het college om met een oplossing te komen voor de komende werkzaamheden aan de Randweg. Want zoals het nu ging moet voorkomen worden.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Van glazenwasser tot held: Peter redt gevallen vrouw in woning

Redactie Streek 56 | Monique de Graaf | 19 feb 2026 14:33

Lees ook

Protest azc Molenlanden loopt uit de hand, ME bekogeld met glas en stenen

Bij het gemeentehuis in Bleskensgraaf is dinsdagavond een demonstratie tegen de komst van asielzoeke...

Hoe Belgische stenen voor veilige spoorbrug zorgen: 'Enorme kuilen ontstaan'

Je ziet het misschien vanaf de A16 of vanuit de trein: schepen naast de spoorbrug tussen Dordrecht e...

In deze gemeente zijn de meeste bushaltes slecht toegankelijk: ‘Zorgwekkend’

Een groot deel van de bushaltes in onze streek is niet toegankelijk voor mensen met een beperking. D...

Man betrapt op rijden zonder rijbewijs, even later maakt hij dezelfde fout

De politie heeft afgelopen zondag een auto in beslag genomen op de Brouwersdijk in Dordrecht. De bes...

Koningsslang kruipt rond in park, wandelaars bellen dierenambulance

Het is geen alledaags gezicht: een kronkelende slang van zeker een meter lang. Voorbijgangers zagen ...

Simon heeft stukje gesloopte Kikkerachtbaan Duinrell in voortuin: 'Mijn eerste achtbaan ooit'

Pretparkfanaat Simon de Bruijn heeft sinds kort een bijzondere attractie in zijn voortuin in Dordrec...