Dordrecht, Netherlands

Dordrecht verliest van TOP Oss

FC Dordrecht heeft de laatste wedstrijd van de eerste seizoenshelft afgesloten met een verlies tegen TOP Oss, een goal in de 28e minuut door Dennis Janssen was het enige doelpunt.
Robert van Loon | 21 december 2018 22:02 | Aangepast op 21 december 2018 22:02
De wedstrijd startte met een applaus voor de overleden FC Dordrecht supporter Harold Hoornweg, hij zette zich onder andere in als mascotte en begeleider van de jeugd. Beide ploegen en de arbitrage stonden om de middencirkel terwijl supporters op de tribune een groot spandoek toonden met een afbeelding van Harold.


De eerste helft waren Dordrecht en TOP Oss aan elkaar gewaagd, veel actie was er niet. De 0-1 viel daardoor ook vrij onverwacht, uit een voorzet scoorde Dennis Janssen. In de 41e minuut volgde opnieuw een eerbetoon aan Harold Hoornweg, het spandoek golfde over de tribune samen met fakkels. Door de rook legde de scheidrechter het spel kort stil.


De tweede helft was voor Dordrecht niet veel beter, ondanks meerdere pogingen en kansen slaagden de schapenkoppen er niet in de gelijkmaker te maken. Vooral in de laatste twintig minuten zette Dordrecht alles op alles om te scoren, de pogingen strandden echter door de vangballen van TOP Oss keeper Nick Olij. In de laatste minuut van de wedstrijd probeerde Daniel Breedijk nog binnen te koppen maar de bal vloog over het doel heen.


FC Dordrecht gaat de winterstop in met een na laatste positie en 10 punten. Na de winterstop begint FC Dordrecht op 13 januari met een thuiswedstrijd tegen FC Den Bosch. De eerste uitwedstrijd is op 18 januari bij Jong AZ.

Meest gelezen

Roy en Ria van woonboot gestuurd: ‘We worden de dakloosheid ingejaagd’

Coen Theuwis | Redactie Streek 56 | 17 jun 2025 21:00

Lees ook

Oude postkantoor Dordrecht terug in het leven geroepen

Uit het oog, maar niet uit het hart: én binnenkort weer te zien. Het digitale 3D model van het oude ...

Veteranen in de zomerzon gezet: 'Iedereen heeft zijn eigen drijfveer'

De traditionele veteranendag in Ridderkerk is ondanks de hitte van dit weekend goed verlopen. Wel wa...

Nieuw plan gemeente voor toerisme: wat mis jij aan recreatie in de Dordtse natuur?

Dordrecht werkt aan een nieuw plan voor recreatie en toerisme in de buitengebieden. Inwoners kunnen...

Marcel en zijn oude Franse dame trekken veel bekijks: ‘Ze is de enige in Nederland’

De Riverside Car Classic is weer in aantocht. Uit onze streek stellen een aantal verzamelaars hun ou...

Verbouwing Westeinddijk: kopzorgen door ‘Bordjesgate’ en slechte bereikbaarheid

“Hij stond weer omgedraaid”, verzucht een winkelmedewerker aan het Papendrechtse Westeind. Ze doelt ...

'Seksueel roofdier' de gevangenis in voor misbruik en verspreiden kinderporno

Voormalig Dordtenaar Cornelis den D. (38) misbruikte zijn broertje, nichtje en zijn jonge zwager. Da...