gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht wint van Cambuur, eerste overwinning dit seizoen

191eb1e1006ae3bda6f5e3e1e17748e2

FC Dordrecht heeft voor de eerste keer dit seizoen gewonnen, het sloot het duel tegen SC Cambuur af met een 3-1 score.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste helft startte rustig, de beide teams braken niet door elkaars defensies heen en grote kansen bleven uit. Nadat de voetballers een beetje aan elkaar gewend waren geraakt kwam het spel op gang. De kansen begonnen te komen voor beide kanten en de keepers kregen het druk, SC Cambuur had de overhand op balgebied en aantal kansen. Toch schoot Maarten Peijnenburg in de 25e minuut de bal in het net van de tegenstander. Na de goal kwam FC Dordrecht tot leven, de energie van het elftal steeg en dat kwam het spel ten goede. 


In de 40e minuut werd Jeremy Cijntje onderuit geschoffeld door Justin Mathieu, de Cambuurder kwam er goed vanaf met slechts een gele kaart.


In de 47e minuut startte een eerbetoon met fakkels aan Marco Franken, een overleden FC Dordrecht supporter. In de 49e minuut werd er gescoord door Cambuurspeler Tyrone Conraad met een schot via de binnenkant van de paal.


Na de gelijkmaker gingen beide teams op jacht naar de volgende treffer, die kwam uit de benen van Savvas Mourgos in de 61e minuut na een penalty voor Dordrecht. Met een energiek Dordrecht op voorsprong en een jagende Cambuur werd het voetbal mooi. Aan beide kanten kwamen er kansen. Dordrecht schoot een paar keer over en Cambuur stuitte op de Dordtse keeper.


In de laatste minuut ging de bal er toch nog in voor Dordrecht, weer bracht Savvas Mourgos de bal tussen de palen. Dordrecht wint voor de eerste keer dit seizoen maar blijft 20e met 4 punten.

Lees ook

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

Nieuw project (1)

Burgemeester geschokt door ernstige verkrachtingszaak: ‘Zeer heftige, traumatische ervaring’

De ernstige zedenzaak in Sliedrecht die eerder deze week aan het licht kwam, maakt volgens burgemeester Jan de Vries veel los in het dorp. “De berichtgeving heeft mij geschokt”, zegt hij in een reactie.

artikelfoto tandarts

Tandarts te duur? Deze artsen helpen mensen bij klachten

Wie wel met kiespijn rondloopt, maar geen geld heeft voor een bezoek aan de tandarts, kan op zaterdag 10 oktober terecht tijdens de Tandartsdag. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden kunnen mensen met urgente klachten die dag gratis worden behandeld. Stichting ANDERS organiseert de dag voor de tweede keer.

businkbedrijfspandsmaragd

Veel rookontwikkeling na kortsluiting in bedrijfspand

In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

fatbikeverbod

Twijfels over haalbaarheid fatbikeverbod in Dordrecht: 'We stellen daarom een pilot voor'

De Dordtse VVD wil dat er in Dordrecht gebieden gaan komen waar fatbikes niet meer welkom zijn, een zogeheten gebiedsgericht verbod. Het college reageert nu op het initatiefvoorstel wat de partij eerder dit jaar heeft ingediend. Het gemeentebestuur twijfelt over de uitvoerbaarheid van het voorstel, maar denkt na over een pilot.

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.