gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht wint van Cambuur, eerste overwinning dit seizoen

191eb1e1006ae3bda6f5e3e1e17748e2

FC Dordrecht heeft voor de eerste keer dit seizoen gewonnen, het sloot het duel tegen SC Cambuur af met een 3-1 score.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste helft startte rustig, de beide teams braken niet door elkaars defensies heen en grote kansen bleven uit. Nadat de voetballers een beetje aan elkaar gewend waren geraakt kwam het spel op gang. De kansen begonnen te komen voor beide kanten en de keepers kregen het druk, SC Cambuur had de overhand op balgebied en aantal kansen. Toch schoot Maarten Peijnenburg in de 25e minuut de bal in het net van de tegenstander. Na de goal kwam FC Dordrecht tot leven, de energie van het elftal steeg en dat kwam het spel ten goede. 


In de 40e minuut werd Jeremy Cijntje onderuit geschoffeld door Justin Mathieu, de Cambuurder kwam er goed vanaf met slechts een gele kaart.


In de 47e minuut startte een eerbetoon met fakkels aan Marco Franken, een overleden FC Dordrecht supporter. In de 49e minuut werd er gescoord door Cambuurspeler Tyrone Conraad met een schot via de binnenkant van de paal.


Na de gelijkmaker gingen beide teams op jacht naar de volgende treffer, die kwam uit de benen van Savvas Mourgos in de 61e minuut na een penalty voor Dordrecht. Met een energiek Dordrecht op voorsprong en een jagende Cambuur werd het voetbal mooi. Aan beide kanten kwamen er kansen. Dordrecht schoot een paar keer over en Cambuur stuitte op de Dordtse keeper.


In de laatste minuut ging de bal er toch nog in voor Dordrecht, weer bracht Savvas Mourgos de bal tussen de palen. Dordrecht wint voor de eerste keer dit seizoen maar blijft 20e met 4 punten.

Lees ook

coalitiepapendrecht

Beoogd gemeentebestuur met PVV is voor start al meerderheid kwijt: 'Ben er ziek van'

Verwarring en frustratie in de Papendrechtse politiek: een dag voordat het nieuwe college van PVV, VVD en Onafhankelijk Papendrecht (OP) zou worden geïnstalleerd, heeft het geen meerderheid meer in de raad. OP-fractielid Hendrika Hoekstra heeft zich afgesplitst van haar partij en gaat als zelfstandig raadslid verder. De geplande benoeming van de nieuwe wethouders gaat dan ook niet door.

yv202671493A01337

Bekijk hier een samenvatting van FC Dordrecht – Borussia Dortmund II (4-1)

In een zonnig Papendrecht was FC Dordrecht dinsdag te sterk voor Borussia Dortmund II. De bijna-thuisploeg won met 4-1, drie goals kwamen van de voet van invallers. De Streekomroep was erbij op Sportpark Slobbengors en maakte een samenvatting van het duel.

2607235006

Scheur in installatie bij kunststofbedrijf, medewerker nagekeken door ambulancepersoneel

Bij kunststofbedrijf Delrin, op het terrein van chemiebedrijf Chemours in Dordrecht, heeft donderdagochtend iemand slib over zich heen gekregen. Dat gebeurde nadat een scheur ontstond in een slibreactor, die daarna omviel.

laden elektrische auto stoep

Laden over de stoep: tientallen Dordtenaren hebben het aangevraagd

Sinds de mogelijkheid bestaat om stekkerauto’s op te laden via een kabel over de stoep, hebben 42 Dordtenaren zich daarvoor bij de gemeente gemeld. Tot mei waren elektrische rijders zonder eigen oprit vooral aangewezen op openbare laadpalen.

Schermafbeelding 2026-07-23 170721

Doorstroming van N3 naar A16 moet beter, dit gaat er gebeuren

Weggebruikers die vanaf de N3 linksaf naar de A16 willen, kunnen na een ingreep gebruik maken van twee rijstroken. Rijkswaterstaat past het kruispunt in Dordrecht aan aangezien verkeer daar regelmatig opstroopt, ook nu de Papendrechtsebrug dicht is. “We hebben dit vooraf zien aankomen.”

stedinelektriciteitsstation

Dit nieuwe elektriciteitsstation voorziet straks 250.000 huishoudens van stroom

Netbeheerder Stedin is gestart met de bouw van een nieuw elektriciteitsstation in Alblasserdam op bedrijventerrein Hoogendijk. Hierdoor wordt de netcapaciteit in de omgeving niet alleen verhoogd, maar zelfs verdubbeld. Volgens Margreet de Deugd, wethouder van Energie(transitie), Klimaat en Milieu van de gemeente Alblasserdam, is dat goed nieuws.