gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht wint van Cambuur, eerste overwinning dit seizoen

191eb1e1006ae3bda6f5e3e1e17748e2

FC Dordrecht heeft voor de eerste keer dit seizoen gewonnen, het sloot het duel tegen SC Cambuur af met een 3-1 score.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste helft startte rustig, de beide teams braken niet door elkaars defensies heen en grote kansen bleven uit. Nadat de voetballers een beetje aan elkaar gewend waren geraakt kwam het spel op gang. De kansen begonnen te komen voor beide kanten en de keepers kregen het druk, SC Cambuur had de overhand op balgebied en aantal kansen. Toch schoot Maarten Peijnenburg in de 25e minuut de bal in het net van de tegenstander. Na de goal kwam FC Dordrecht tot leven, de energie van het elftal steeg en dat kwam het spel ten goede. 


In de 40e minuut werd Jeremy Cijntje onderuit geschoffeld door Justin Mathieu, de Cambuurder kwam er goed vanaf met slechts een gele kaart.


In de 47e minuut startte een eerbetoon met fakkels aan Marco Franken, een overleden FC Dordrecht supporter. In de 49e minuut werd er gescoord door Cambuurspeler Tyrone Conraad met een schot via de binnenkant van de paal.


Na de gelijkmaker gingen beide teams op jacht naar de volgende treffer, die kwam uit de benen van Savvas Mourgos in de 61e minuut na een penalty voor Dordrecht. Met een energiek Dordrecht op voorsprong en een jagende Cambuur werd het voetbal mooi. Aan beide kanten kwamen er kansen. Dordrecht schoot een paar keer over en Cambuur stuitte op de Dordtse keeper.


In de laatste minuut ging de bal er toch nog in voor Dordrecht, weer bracht Savvas Mourgos de bal tussen de palen. Dordrecht wint voor de eerste keer dit seizoen maar blijft 20e met 4 punten.

Lees ook

PSX_20260608_182904

A15 bezaaid met takken, deel van snelweg in beide richtingen dicht

De A15 tussen Papendrecht en Sliedrecht is maandagavond in beide richtingen tijdelijk dicht geweest. Door het stormachtige weer lag de snelweg daar bezaaid met takken. Volgens Rijkswaterstaat hebben enkele auto's schade opgelopen.

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

kat dierenarts Pexels

dierenzorg

Kattenaids in Drechtsteden: stichting waarschuwt voor uitbraak

Stichting Dieren Steun waarschuwt voor een zorgelijke verspreiding van kattenaids (FIV) in de regio Drechtsteden. De stichting zegt dat in korte tijd veel positief geteste katten zijn aangetroffen in Papendrecht, Sliedrecht en Zwijndrecht. Het zijn met name zwerfkatten die besmet zijn, maar ook enkele huiskatten hadden het virus.

hoogblokland

Gemeente hakt knoop door: deze twee locaties kunnen samen 275 vluchtelingen opvangen

Bleskensgraaf en Hoogblokland zijn gekozen als plekken voor nieuw te bouwen asielzoekerscentra. Op deze twee plekken in de gemeente Molenlanden zullen naar verwachting 125 en 150 vluchtelingen worden opgevangen. Met deze keuze valt Nieuw-Lekkerland af als locatie.

IMG_8032 (1)

Fietsen geweerd uit trein en minder stops, onbegrip in dit dorp: ‘Erg triest’

Als de Papendrechtsebrug straks maandenlang dicht is, mogen reizigers op de MerwedeLingelijn geen fietsen meer meenemen. Volgens de provincie broodnodig, maar sommige forenzen begrijpen er helemaal niets van. “In de avond is het heel handig om je fiets mee te nemen, dan kan je lekker de stad in”, zegt de Hardinxveldse tiener Jan den Breejen. In zijn dorp vallen de maatregelen helemaal niet goed: dat dorp wordt namelijk dubbel geraakt.

peterdenotter

FC Dordrecht bevestigt: Peter den Otter nieuwe keeperstrainer

Peter den Otter is de nieuwe keeperstrainer van FC Dordrecht. De 55-jarige Dordtenaar komt over van Willem II en tekent een contract voor twee jaar.