gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht wint van Cambuur, eerste overwinning dit seizoen

191eb1e1006ae3bda6f5e3e1e17748e2

FC Dordrecht heeft voor de eerste keer dit seizoen gewonnen, het sloot het duel tegen SC Cambuur af met een 3-1 score.

Robert van Loon |  | Aangepast op
De eerste helft startte rustig, de beide teams braken niet door elkaars defensies heen en grote kansen bleven uit. Nadat de voetballers een beetje aan elkaar gewend waren geraakt kwam het spel op gang. De kansen begonnen te komen voor beide kanten en de keepers kregen het druk, SC Cambuur had de overhand op balgebied en aantal kansen. Toch schoot Maarten Peijnenburg in de 25e minuut de bal in het net van de tegenstander. Na de goal kwam FC Dordrecht tot leven, de energie van het elftal steeg en dat kwam het spel ten goede. 


In de 40e minuut werd Jeremy Cijntje onderuit geschoffeld door Justin Mathieu, de Cambuurder kwam er goed vanaf met slechts een gele kaart.


In de 47e minuut startte een eerbetoon met fakkels aan Marco Franken, een overleden FC Dordrecht supporter. In de 49e minuut werd er gescoord door Cambuurspeler Tyrone Conraad met een schot via de binnenkant van de paal.


Na de gelijkmaker gingen beide teams op jacht naar de volgende treffer, die kwam uit de benen van Savvas Mourgos in de 61e minuut na een penalty voor Dordrecht. Met een energiek Dordrecht op voorsprong en een jagende Cambuur werd het voetbal mooi. Aan beide kanten kwamen er kansen. Dordrecht schoot een paar keer over en Cambuur stuitte op de Dordtse keeper.


In de laatste minuut ging de bal er toch nog in voor Dordrecht, weer bracht Savvas Mourgos de bal tussen de palen. Dordrecht wint voor de eerste keer dit seizoen maar blijft 20e met 4 punten.

Lees ook

stuntman

Na ongelukkige stunt op Zwarte Cross werd stuntman Jim écht bekend, maar wat kan hij eigenlijk?

Wat een spectaculaire stunt had moeten worden op de Zwarte Cross, pakte heel anders uit voor stuntman Jim van Nes uit Heerjansdam: hij kwam verkeerd terecht bij een katapultsprong en liep een hersenschudding op. Een paar dagen later gaat het alweer "best wel goed" met hem en hij is zeker nog niet uitgestunt. Hoe ziet het dagelijks leven van de 26-jarige er eigenlijk uit en wat drijft hem?

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

merwedebrugrws2

Aantal vrachtwagens over Merwedebrug met 90 procent gedaald, maar buitenlandse chauffeurs ontlopen boete

Het aantal vrachtwagens dat over de Merwedebrug (A27) rijdt, is met zo'n 90 procent gedaald. Dat laat Rijkswaterstaat weten. Sinds 18 juli mogen er geen vrachtwagens en touringcars meer over de brug, omdat de brug niet veilig genoeg is voor zware voertuigen. Chauffeurs die wel over de brug rijden krijgen een boete.

pcp

Voetballer zwaargewond, maar SSW-spelers vrijgesproken van mishandeling

Twee voetballers van de Dordtse club SSW zijn dinsdag vrijgesproken van mishandeling. Volgens de rechtbank spreken de getuigen elkaar tegen en is het politieonderzoek onvolledig. Daardoor kan niet worden vastgesteld wie het slachtoffer heeft geslagen of geschopt, schrijft Omroep Brabant.

pixabaypolitie

Man wil brandstof aansteken bij tankstation en smeert muren cel onder met sperma

Een man heeft afgelopen weekend brandstof op de grond gespoten en geprobeerd aan te steken bij een tankstation in Dordrecht. Hoewel een tankstationmedewerker de man meerdere keren aansprak dat hij moest stoppen, luisterde hij niet.

Ben Corino Studio De Witt

Directeur woningcorporatie Trivire te gast in Studio de Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Tinka Rood. Zij is directeur van woningcorporatie Trivire.