gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht wordt weer uitgepakt

Aflevering 2017 van Dordrecht pakt uit barst weer los in het komende weekend. Op zaterdag 23 en zondag 24 september is er heel veel te beleven in de binnenstad.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op zaterdag kunnen kinderen zelf ondernemertje spelen op de Voorstraat-West. Daar kunnen ze voor de winkels hun eigen spulletjes verkopen (of hun eigen talenten). Standwerkers, 25 stuks, doen mee aan een concours op het Bagijnhof en de Visstraat, bij de muziek van verschillende bands op het pleintje voor de HEMA.

Op zondag staan er rond Statenplein, Vriesestraat, Voorstraat en Bagijnhof pagodetenten en marktkramen met product- en winkelpresentaties en entertainment. Op het Statenplein is er een springkussenpark. verder op verschillende plaatsen in de buurt muziek en ander vermaak, zoals een weekendtattoo voor de kinderen, ballonnen en steltlopers.

Last but not least de Dordtse Mode Presentatie. Op drie plekken (Sarisgang en Visstraat) is er een rode loper te vinden, waar modezaken hun nieuwe collectie presenteren.

Ook wandelen er 8 shopping butlers rond om het publiek tijdens het winkelen te verwennen.

Lees ook

IMG_7814 (1)

Terugblik Dordt in Stoom zondag op TV Dordrecht

Met een bijna een uur durende aflevering blikt deze streekomroep terug op Dordt in Stoom van vorig weekend. Daarin neemt presentator Ad van den Herik de kijker mee langs de stoomboten, stroomtrein en historische machines in Dordrecht.

techniekfestival2

Techniekfestival lijkt vruchten af te werpen: meer jongeren kiezen voor opleiding in techniek

Terwijl het totale aantal leerlingen in Nederland afneemt, groeit de belangstelling voor technische opleidingen. Volgens de organisatie van het techniekfestival op het leerpark in Dordrecht laat dat zien dat het loont om kinderen al op jonge leeftijd kennis te laten maken met techniek.

parkies

Voorlopig einde aan gratis festival Parkies: 'Dat doet wel zeer'

Het gratis maandagavondfestival Parkies keert deze zomer niet terug in Dordrecht. De organisator bevestigt aan Omroep Brabant dat de financiële risico's van de zomerconcerten in het Wantijpark te groot geworden zijn door fors gestegen kosten en lagere subsidies van gemeenten. Ook de edities in Breda en Bergen op Zoom zijn geschrapt.

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

vlietskadearkel

Twee beoogde azc-locaties vallen af: natuurgebied zorgt voor te veel stikstof

Er komt geen asielzoekerscentrum (azc) in Arkel. Het gemeentebestuur van Molenlanden had twee locaties in het dorp op het oog, maar die zijn afgevallen omdat het stikstofniveau daar te hoog is. Dit komt omdat het Natura 2000-gebied Lingegebied en Diefdijk Zuid in de buurt ligt.