Dordrecht, Netherlands

Dordrecht wordt weer uitgepakt

Aflevering 2017 van Dordrecht pakt uit barst weer los in het komende weekend. Op zaterdag 23 en zondag 24 september is er heel veel te beleven in de binnenstad.
Gert van der Steen | 18 september 2017 12:48 | Aangepast op 18 september 2017 12:48
Op zaterdag kunnen kinderen zelf ondernemertje spelen op de Voorstraat-West. Daar kunnen ze voor de winkels hun eigen spulletjes verkopen (of hun eigen talenten). Standwerkers, 25 stuks, doen mee aan een concours op het Bagijnhof en de Visstraat, bij de muziek van verschillende bands op het pleintje voor de HEMA.

Op zondag staan er rond Statenplein, Vriesestraat, Voorstraat en Bagijnhof pagodetenten en marktkramen met product- en winkelpresentaties en entertainment. Op het Statenplein is er een springkussenpark. verder op verschillende plaatsen in de buurt muziek en ander vermaak, zoals een weekendtattoo voor de kinderen, ballonnen en steltlopers.

Last but not least de Dordtse Mode Presentatie. Op drie plekken (Sarisgang en Visstraat) is er een rode loper te vinden, waar modezaken hun nieuwe collectie presenteren.

Ook wandelen er 8 shopping butlers rond om het publiek tijdens het winkelen te verwennen.

Meest gelezen

Let op: N3 aantal nachten dicht

Redactie Streek 56 | 11 aug 2025 09:30

Patiënten krijgen brief of ze van huisarts willen ruilen: ‘Voor iedereen spannend’

Emmely Kokshoorn | Trevyn van Houwelingen | Pascalle van Werkhoven | 12 aug 2025 17:34

Lees ook

Onderwaterhockey-primeur voor Dordrecht: dit gaat er gebeuren

Hockey, maar onder water? Veel Nederlanders zijn er nog niet mee bekend, maar inmiddels is onderwate...

Luke fotografeert meteoren en molens in een: ‘Je zit er een hele nacht voor, maar het resultaat mag er zijn’

“Ik had geluk, ééntje liet de reflectie van de vallende sterren in het water zien”, vertelt Luke Ver...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met een Dordtse Berlijner (of Berlijnse Dordtenaar?)

In Studio De Witt gaat presentator Ben Corino zaterdag in gesprek met John Kunkeler. Hij is een gebo...

Buiten genieten van een film: hier in Dordrecht kan het

Film kijken kan thuis of in de bioscoop, maar deze maand ook in de buitenlucht. In de Kloostertuin i...

Urn verdwenen op Essenhof: 'Niemand verwacht dat iemand zoiets doet'

De nabestaanden van een onlangs overleden man kwamen eerder deze week voor een nare verrassing te st...

Trucker zoekt verkoeling en springt van Moerdijkbrug

Het is hoogzomer in Nederland en dat gaat niet iedereen in de koude kleren zitten. Dinsdagavond liep...