gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht wordt weer uitgepakt

Aflevering 2017 van Dordrecht pakt uit barst weer los in het komende weekend. Op zaterdag 23 en zondag 24 september is er heel veel te beleven in de binnenstad.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op zaterdag kunnen kinderen zelf ondernemertje spelen op de Voorstraat-West. Daar kunnen ze voor de winkels hun eigen spulletjes verkopen (of hun eigen talenten). Standwerkers, 25 stuks, doen mee aan een concours op het Bagijnhof en de Visstraat, bij de muziek van verschillende bands op het pleintje voor de HEMA.

Op zondag staan er rond Statenplein, Vriesestraat, Voorstraat en Bagijnhof pagodetenten en marktkramen met product- en winkelpresentaties en entertainment. Op het Statenplein is er een springkussenpark. verder op verschillende plaatsen in de buurt muziek en ander vermaak, zoals een weekendtattoo voor de kinderen, ballonnen en steltlopers.

Last but not least de Dordtse Mode Presentatie. Op drie plekken (Sarisgang en Visstraat) is er een rode loper te vinden, waar modezaken hun nieuwe collectie presenteren.

Ook wandelen er 8 shopping butlers rond om het publiek tijdens het winkelen te verwennen.

Lees ook

brand theethuin.png

Beloning voor gouden tip na verwoestende brand partycentrum

De verwoestende brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk roept nog altijd vragen op. Om antwoorden te krijgen, looft de verzekeraar nu een beloning uit voor de gouden tip. De zaak zit al wekenlang op slot.

bachfestival concert 2024.png

Pinksterprogrammering op TV Dordrecht in teken van Bachfestival

Om al een beetje in de sfeer te komen van het aanstaande Bachfestival, over exact een maand op verschillende locaties in Dordrecht, zenden we dit pinksterweekend het openings- en het slotconcert van de editie van twee jaar geleden nog een keer uit op TV Dordrecht.

Website.png

Iconisch brugwachtershuisje Papendrechtsebrug verdwijnt: ‘Met de tijd meegaan’

Het brugwachtershuisje van de Papendrechtsebrug verdwijnt na de werkzaamheden van negen maanden definitief. Het huisje is niet meer nodig, omdat de bediening van de brug al jarenlang via de verkeerscentrale in Rhoon. Daarmee verdwijnt een beeldbepalend deel van de brug uit 1967.

FOTO WEBSITE.png

John kan eindelijk in loterijwoning: 'Het is een lucky shot.'

Feest in de Pieter de Hooghstraat in Hardinxveld-Giessendam. Geen straatprijs, maar wel veertien bijzondere starterswoningen die zijn opgeleverd. Vorig jaar meldden bijna tweehonderd woningzoekenden zich aan voor het project KoopStart, uiteindelijk werden slechts veertien starters ingeloot. Eén van hen is de 28-jarige John de Jong, die inmiddels volop aan het klussen is in zijn nieuwe huis.

OPMA

Op Pad Met Ad: Dordt in Stoom wil nieuwe koers varen: ‘Jongeren meer trekken’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad staat Dordt in Stoom centraal. Het tweejaarlijks evenement keert terug in de Dordtse binnenstad. Voormalig raadslid en wethouder Marco Stam is vrijwilliger bij de organisatie en vertelt hoe er nu al naar de toekomst van het evenement wordt gekeken. “We willen vanuit de traditie naar meer moderne techniek, zodat je meer jongeren en bedrijven kan betrekken.”

politie PI gevangenis.png

Pakketjes over muur Dordtse gevangenis gegooid

Twee pakketjes zijn zondag over de muren van de PI Dordrecht gegooid. Na een melding hierover hebben de medewerkers direct onderzoek gedaan.