gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordrecht wordt weer uitgepakt

Aflevering 2017 van Dordrecht pakt uit barst weer los in het komende weekend. Op zaterdag 23 en zondag 24 september is er heel veel te beleven in de binnenstad.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Op zaterdag kunnen kinderen zelf ondernemertje spelen op de Voorstraat-West. Daar kunnen ze voor de winkels hun eigen spulletjes verkopen (of hun eigen talenten). Standwerkers, 25 stuks, doen mee aan een concours op het Bagijnhof en de Visstraat, bij de muziek van verschillende bands op het pleintje voor de HEMA.

Op zondag staan er rond Statenplein, Vriesestraat, Voorstraat en Bagijnhof pagodetenten en marktkramen met product- en winkelpresentaties en entertainment. Op het Statenplein is er een springkussenpark. verder op verschillende plaatsen in de buurt muziek en ander vermaak, zoals een weekendtattoo voor de kinderen, ballonnen en steltlopers.

Last but not least de Dordtse Mode Presentatie. Op drie plekken (Sarisgang en Visstraat) is er een rode loper te vinden, waar modezaken hun nieuwe collectie presenteren.

Ook wandelen er 8 shopping butlers rond om het publiek tijdens het winkelen te verwennen.

Lees ook

joost hut.jpg

Vogelkijkhut in Dordtse Biesbosch gepimpt: ‘Het nodigt je uit’

De vogelkijkhut in de Nieuwe Dordtse Biesbosch bij de tongplaat heeft een make-over gekregen. In opdracht van Staatsbosbeheer mocht kunstenaar Joost Zwanenburg zich uitleven: en nu zie je de dieren daar niet langer alleen door een verrekijker.

Laanvanrigaaaa.png

Binnen één jaar van plan naar uitvoering: 56 flexwoningen voor 168 Oekraïense vluchtelingen

Dordrecht is ruim vijftig flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen rijker. De afgelopen maanden werkte de gemeente in samenwerking met woningcoorperatie Trivire aan de plaatsing van de modulaire woningen aan de Laan van Riga. Deze moeten de komende drie tot vijf jaar gaan gelden als woning voor 168 vluchtelingen. Maar daar blijft het niet bij.

moestuininbraak.png

Dieven stelen tuingereedschap van sociale moestuin: 'Te triest voor woorden'

Dieven hebben afgelopen weekend hun slag geslagen bij de Stichting Sociale Moestuin Sliedrecht. Volgens de vereniging is al het accu-tuingereedschap en gereedschap dat met een benzinemotor werkt meegenomen, zoals bosmaaiers, elektrische heggenscharen, bladblazers en kettingzagen.

IanSWFxx7qWTPoa7Jz5YHXH5olJhsH99bMRZtLg3.jpg

Geen vrachtauto's, touringcars en landbouwverkeer meer over de Zwijndrechtsebrug

Vrachtwagens, touringcars en landbouwvoertuigen mogen vanaf begin volgende maand niet meer over de Zwijndrechtsebrug rijden. De brug tussen Dordrecht en Zwijndrecht is op sommige plekken dusdanig versleten, dat de maatregel nodig is om de brug tot aan de renovatie vanaf 2030 veilig te kunnen gebruiken.

50jaarduwvaart.png

'Er was eens...': 50 jaar duwvaart

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Zoals de documentaire uit 2007 over 50 jaar duwvaart, die donderdagavond te zien is op TV Dordrecht.

nijverheidstraat.jpg

Motorrijder naar ziekenhuis na aanrijding

Een motorrijder is donderdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding in Dordrecht. Hij kwam op de kruising van de Nijverheidstraat en de Mijlweg in botsing met een auto.