Dordrecht, Netherlands

Dordrechts Philharmonisch Orkest sluit seizoen af

Het Dordrechts Philharmonisch Orkest, Dordtenaren hebben het altijd over de Phil, verzorgde zondagmiddag in de tuin van het Dordrechts Museum een zwoel zomerconcert.
Fokko van der Straaten | 8 juli 2018 17:11 | Aangepast op 8 juli 2018 17:11
Onder leiding van dirigent Jan Gerrit Adema werden stukken gespeeld met een mediteriaans tinte. Het concert in de tuin van het Dordrechts Museum is een al jaren oude traditie waarmee de Phil het seizoen afsluit en van een welverdiende vakantie gaat genieten.

Het gratis concert trok, mede dankzij het schittterende weer, een volle tuin met bezoekers die na afloop als blijk van waardering een vrijwillige bijdrage konden deponeren in een van de muziek koffers. Maandag zenden we vanaf 18.00 uur in ons programma "Dit Weekend In Dordt" een registratie uit van dit concert.

Lees ook

Geen 'burger' of 'worst' meer? Dit bedrijf uit onze streek zoekt nieuwe naam voor vleesvervangers

Een sojaschijf of plantaardig lapje: het zouden zomaar de nieuwe namen kunnen worden voor producten ...

Valk valt uit, Kuijt loopt schorsing op: ‘Misschien moet ik mijn handen vastplakken’

Dirk Kuijt had zich een betere terugkeer bij ADO Den Haag, waar zijn trainersloopbaan begon, voorges...

FC Dordrecht slikt drie tegengoals na rust en verliest bij ADO

FC Dordrecht mocht vrijdagavond een helft hopen op een resultaat bij koploper ADO Den Haag. In het k...

Leren door te doen: de kinderen kunnen vanaf nu zelf een band plakken

Binnenband eruit, het lek opsporen en plakken maar! Ruim vijftig leerlingen uit groep acht van de Mo...

Kattenfilmpjes kijken voor het goede doel: dit weekend in Kinepolis Dordrecht

Kattenliefhebbers opgelet: CatVideoFest komt dit weekend opnieuw naar Kinepolis Dordrecht. Tijdens h...

Op Pad Met Ad op TV: hoe gaan raadsleden om met bedreigingen, intimidatie en geweld?

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad interviewt presentator Ad van den Heerik Abdullah Uysal ...