Dordrecht, Netherlands

Dordt krijgt eigen bordspel

Bij iedere Plus-supermarkt in Dordt kun je vanaf zondag sparen voor de nieuwe Dordtse Monopoly. Bij iedere 10 euro krijg je een zegel en met een volle spaarkaart kost het spel 29,95 euro.
Dennis Koorevaar | 4 september 2019 16:58 | Aangepast op 4 september 2019 16:58
In samenwerking met de vier Plus-filialen en het VVV is het spel tot stand gekomen. Een jaar geleden bedacht, en over vier weken te verkrijgen. Wethouder Maarten Burggraaf kreeg woensdagmiddag het eerste exemplaar.

"Meerdere steden hebben natuurlijk wel een eigen bordspel, maar in geen enkele stad komt dat beter tot zijn recht als in Dordt," vindt de wethouder dat de Dordtse straten het best uitkomen.

De spaaractie duurt in totaal zes weken, en in ieder Dordts filiaal zijn er maar duizend spellen te verkrijgen.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...

Grote Kerk toont interactief kunstwerk over de Dordtse Synode

Je kunt er niet omheen als je de Grote Kerk in Dordrecht binnenstapt: zo’n dertig felblauwe mosselen...

Mogelijk alleen asielopvang op een schip in dit dorp

Asielzoekers die opgevangen worden in de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht, zullen waarschijnlijk alleen ...

Hevige regenval enorme uitdaging: ‘Met alleen groter riool red je het niet'

Hoe bereid je je voor op hevige regenval? Volgens de Onderzoeksraad voor Veiligheid zijn er verschil...

Provinciale druk dwingt Dordrecht tot versnelling huisvesting statushouders

De gemeente Dordrecht gaat de huisvesting van statushouders versneld aanpakken om een ingrijpende pr...