Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar betrokken bij straatroof

De politie in Almere heeft in de nacht van zaterdag 9 september zes verdachten gearresteerd op verdenking van beroving. Onder de arrestanten bevond zich ook een Dordtenaar.
Jasmin Zahirovic | 12 september 2017 10:14 | Aangepast op 12 september 2017 10:14
Het 20-jarige slachtoffer deed diezelfde nacht nog aangifte van de beroving. De man meldde dat zijn bezittingen hem onder bedreiging met een wapen zijn afgenomen. De verdachten vluchtten vervolgens in een personenauto. Op basis van het signalement slaagde de politie erin om de groep op te sporen. De recherche onderzoekt hun betrokkenheid bij de straatroof en mogelijke andere berovingen.

De arrestanten bleken in het bezit van (een deel van) de buit en het vuurwapen te zijn. De recherche is nog op zoek naar getuigen.

Meest gelezen

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

NOS | Redactie Streek 56 | 22 jan 2026 12:30

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Een stroomstoring in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dinsdagavond meer dan 4500 huishoudens en bedrijven g...

28 bomen maken zich klaar voor verhuizing: 'Ze worden vaak gekapt als het niet past'

In het centrum van Dordrecht vindt deze week 's nachts een monsteroperatie plaats. In totaal 28 lind...

Man wil met 5 kilo xtc-pillen naar Frankrijk, maar wordt betrapt op de A16

Voor zijn garagebedrijf koopt Karim S. (39) een auto in Nederland. Op de terugweg naar Frankrijk nee...

Opvangen asielzoekers in hartje Papendrecht mag: bezwaar bewoners afgewezen

De voorzieningsrechter heeft beslist dat de opvanglocatie voor 80 vluchtelingen in het centrum van P...

Gas- en waterleiding geraakt bij werkzaamheden in Dordrecht, Stedin en Evides opgeroepen

In de Einsteinstraat in Dordrecht is dinsdagochtend een gaslekkage geweest. Tijdens graafwerkzaamhed...

Dordrecht behoort tot top financieel gezonde gemeenten, maar ‘financiële kwetsbaarheden blijven’

Van alle grote gemeenten in ons land staat Dordrecht er financieel het beste voor. Dat concludeert a...