Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar loopt met 145 duizend euro op straat en wordt aangehouden

Het onderschepte geld dat de Dordtenaar in een tas had gestopt
De politie heeft een 38-jarige Dordtenaar en een 40-jarige man uit het Brabantse Reuver aangehouden als verdachten van witwassen. Agenten zagen hoe de man uit Dordrecht een grote tas met geld overhandigde aan de Brabander. In de tas bleek 145 duizend euro aan contant geld te zitten.
Corrado Francke | 18 april 2023 08:54 | Aangepast op 18 april 2023 08:54
De financiële recherche kwam de Dordtenaar op het spoor toen hij voor ruim 75 duizend euro een Tesla had gekocht, maar geen legale inkomstenbron bleek te hebben. Uit onderzoek bleek dat hij mogelijk zijn geld verdiende met het transport van illegale spullen

Op 6 april is de man gevolgd, schrijft de politie op Instagram, en zagen agenten hoe hij de tas met het enorme geldbedrag aan de Brabander gaf.

De auto is in beslag genomen. De recherche onderzoekt de zaak en de verdachten mogen zich binnenkort verantwoorden voor de rechter.

Lees meer over:

Witwassen|Contant geld|

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Man uit Hardinxveld-Giessendam veroordeeld voor anabole steroïden, harddrugs en witwassen

Witwassen en het illegaal bezitten van anabole steroïden en harddrugs. Drie delicten die allemaal op...