Dordrecht, Netherlands

Dordtenaar rijdt voor derde keer zonder geldig rijbewijs

Een 33-jarige Dordtenaar moet het voorlopig zonder auto doen. De politie hield hem donderdagavond aan nadat hij een stopteken negeerde.
Marjolein Vos | 29 januari 2021 13:36 | Aangepast op 29 januari 2021 13:36

Tijdens een surveillance viel de wagen op; al eerder hadden agenten de bestuurder betrapt het rijden zonder geldig rijbewijs. De man stopte alleen niet na het gegeven stopteken. Agenten wisten de auto uiteindelijk aan de kant te krijgen.

De bestuurder werkte niet echt mee aan het onderzoek: hij ontkende alles, wilde geen blaastest doen en kon zich niet legitimeren. Daarop werd hij aangehouden. Al twee keer bleek hij geen geldig rijbewijs op zak te hebben.  Nu is ook zijn auto in beslag genomen. De Dordtenaar moet zich verantwoorden voor de Officier van Justitie.


Foto: Politie Dordrecht.

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Lees ook

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...

FC Dordrecht komt niet dichterbij periodetitel door thuisnederlaag tegen Jong Ajax

Wat een volgende stap in de richting van de periodetitel moest worden voor FC Dordrecht, is vrijdaga...

Herdenking Dordtse schrijver onderwerp van gesprek in Studio De Witt

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Hendrik Jan Groeneweg. ...

16 miljoen naar bereikbaarheid: fietsen en OV moet aantrekkelijker worden

De provincie heeft samen met de landelijke overheid besloten om 16 miljoen euro te investeren in de ...

Twee vrouwen aangerand in Dordrecht, politie zoekt dader

Tijdens het hardlopen zijn donderdagmiddag twee vrouwen in Dordrecht op hun billen geslagen. De inci...

Overvaller op chocoladewinkel heeft meer op zijn kerfstok: eis 3 jaar cel

Het Openbaar Ministerie (OM) eist drie jaar cel tegen Mimoun M. (38). De man pleegde vorig jaar een ...