gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaren niet blij met verkeerssituatie N3: 'Het is verschrikkelijk'

fde1951ea4192c45ddeb73f2a50f4a69.jpg

Er wordt al een tijd aan de N3 gewerkt en er zijn heel wat Dordtenaren die de tijdelijke verkeerssituatie door de werkzaamheden erg gevaarlijk vinden . Ook de Dordtse seniorenpartij VSP krijgt met regelmaat klachten binnen, voornamelijk over de oude witte belijning en de tijdelijke gele belijning op de weg.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De partij gaat hier aankomende dinsdag vragen over stellen aan de gemeenteraad. Zij zien het liefst de witte lijnen helemaal verdwijnen. “Wij gaan wethouder Rik van der Linden vragen om nog eens te kijken naar de situatie op de N3. Wij krijgen veel klachten binnen en met name over de witte strepen die nog op het wegdek staan”, vertelt Leo Stolk van VSP.

“Het is allemaal heel onduidelijk en vooral in het donker zie je heel weinig”, vertelt een Dordtse bestuurder. Zo was er een aantal weken geleden een ongeluk op de N3 waar zes auto’s bij betrokken zijn geraakt. Naar aanleiding daarvan is Rijkswaterstaat een onderzoek gestart. Toen is onder andere de gele belijning opnieuw aangebracht.

Maar volgens de VSP is er niet voldoende gedaan om de weg veiliger te maken. “Er is wel wat veranderd, maar er moet meer gedaan worden. Je moet die strepen er echt afhalen, maar dat gaat natuurlijk geld kosten.” Rijkswaterstaat zoekt de situatie uit en komt later met een reactie.

Lees ook

Illegale prostitutie

Illegale prostitutie op twee plaatsen in onze streek, ook hennep aangetroffen

In Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht is illegale prostitutie geconstateerd na een regionaal onderzoek op vijf verschillende plaatsen in onze streek. Ook is er in Zwijndrecht tijdens deze controle hennep aangetroffen.

burgemeester ter illustratie AI.png

rechtszaak

Oud-burgemeester Hendrik-Ido-Ambacht ook verdacht van jarenlange ontucht

Oud-burgemeester Herman J. van Hendrik-Ido-Ambacht, die vastzit voor het bezit van kinderporno, wordt nu ook verdacht van ontucht. Hij zou jarenlang een man hebben betast, die veel jonger was dan hij. De ontucht zou gedeeltelijk tijdens zijn burgemeesterschap zijn geweest en ook nog enkele jaren daarna.

05afacb5-79e3-3a04-975b-cb6aee3a5da5.jpg

vermissing

Zoektocht naar vermiste Erik (53) op Saba voorbij: 'We leven intens mee'

De zoektocht naar Erik Matthijsen op het Caribische eiland Saba is gestaakt. De 53-jarige ambulanceverpleegkundige van de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid keerde vorige week woensdag niet terug van een wandeling, waarna er intensief naar hem werd gezocht. Zonder resultaat. "Dit is niet de uitkomst waar we op hadden gehoopt."

joost hut.jpg

Vogelkijkhut in Dordtse Biesbosch gepimpt: ‘Het nodigt je uit’

De vogelkijkhut in de Nieuwe Dordtse Biesbosch bij de tongplaat heeft een make-over gekregen. In opdracht van Staatsbosbeheer mocht kunstenaar Joost Zwanenburg zich uitleven: en nu zie je de dieren daar niet langer alleen door een verrekijker.

Laanvanrigaaaa.png

Binnen één jaar van plan naar uitvoering: 56 flexwoningen voor 168 Oekraïense vluchtelingen

Dordrecht is ruim vijftig flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen rijker. De afgelopen maanden werkte de gemeente in samenwerking met woningcoorperatie Trivire aan de plaatsing van de modulaire woningen aan de Laan van Riga. Deze moeten de komende drie tot vijf jaar gaan gelden als woning voor 168 vluchtelingen. Maar daar blijft het niet bij.

moestuininbraak.png

Dieven stelen tuingereedschap van sociale moestuin: 'Te triest voor woorden'

Dieven hebben afgelopen weekend hun slag geslagen bij de Stichting Sociale Moestuin Sliedrecht. Volgens de vereniging is al het accu-tuingereedschap en gereedschap dat met een benzinemotor werkt meegenomen, zoals bosmaaiers, elektrische heggenscharen, bladblazers en kettingzagen.