gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaren niet blij met verkeerssituatie N3: 'Het is verschrikkelijk'

fde1951ea4192c45ddeb73f2a50f4a69

Er wordt al een tijd aan de N3 gewerkt en er zijn heel wat Dordtenaren die de tijdelijke verkeerssituatie door de werkzaamheden erg gevaarlijk vinden . Ook de Dordtse seniorenpartij VSP krijgt met regelmaat klachten binnen, voornamelijk over de oude witte belijning en de tijdelijke gele belijning op de weg.

Emma Meijer |  | Aangepast op
De partij gaat hier aankomende dinsdag vragen over stellen aan de gemeenteraad. Zij zien het liefst de witte lijnen helemaal verdwijnen. “Wij gaan wethouder Rik van der Linden vragen om nog eens te kijken naar de situatie op de N3. Wij krijgen veel klachten binnen en met name over de witte strepen die nog op het wegdek staan”, vertelt Leo Stolk van VSP.

“Het is allemaal heel onduidelijk en vooral in het donker zie je heel weinig”, vertelt een Dordtse bestuurder. Zo was er een aantal weken geleden een ongeluk op de N3 waar zes auto’s bij betrokken zijn geraakt. Naar aanleiding daarvan is Rijkswaterstaat een onderzoek gestart. Toen is onder andere de gele belijning opnieuw aangebracht.

Maar volgens de VSP is er niet voldoende gedaan om de weg veiliger te maken. “Er is wel wat veranderd, maar er moet meer gedaan worden. Je moet die strepen er echt afhalen, maar dat gaat natuurlijk geld kosten.” Rijkswaterstaat zoekt de situatie uit en komt later met een reactie.

Lees ook

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

Raatsie en Venema

Raatsie en Venema voorlopig aan de kant door blessures

FC Dordrecht-spelers Calvin Raatsie en Nick Venema komen voorlopig niet in actie. Beiden hebben een blessure opgelopen.

einsteinstraatbusink

Dordts pand half jaar op slot na grote drugsvondst

De burgemeester heeft een bedrijfspand in Dordrecht gesloten voor zes maanden. In het pand is volgens de gemeente “een zeer grote” handelshoeveelheid harddrugs en een productielocatie voor drugs gevonden.

ijsbaan 9

IJsbaan keert terug naar de Spuiboulevard: 'een verrijking voor onze stad'

Dordrecht krijgt ook deze winter een ijsbaan in de binnenstad. Net als afgelopen jaar komt de ijsbaan aan de Spuiboulevard. Na het succes van afgelopen jaar hebben initiatiefnemers Leo Pap en Maurice Sleicher besloten tot een herhaling van dit evenement.

FOTO IJSBOER

‘Wie goed zorgt voor de koeien, krijgt het lekkerste ijs’

Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.