Dordrecht, Netherlands

Dordtenaren niet blij met verkeerssituatie N3: 'Het is verschrikkelijk'

Er wordt al een tijd aan de N3 gewerkt en er zijn heel wat Dordtenaren die de tijdelijke verkeerssituatie door de werkzaamheden erg gevaarlijk vinden . Ook de Dordtse seniorenpartij VSP krijgt met regelmaat klachten binnen, voornamelijk over de oude witte belijning en de tijdelijke gele belijning op de weg.
Emma Meijer | 13 november 2020 16:53 | Aangepast op 13 november 2020 16:53
De partij gaat hier aankomende dinsdag vragen over stellen aan de gemeenteraad. Zij zien het liefst de witte lijnen helemaal verdwijnen. “Wij gaan wethouder Rik van der Linden vragen om nog eens te kijken naar de situatie op de N3. Wij krijgen veel klachten binnen en met name over de witte strepen die nog op het wegdek staan”, vertelt Leo Stolk van VSP.

“Het is allemaal heel onduidelijk en vooral in het donker zie je heel weinig”, vertelt een Dordtse bestuurder. Zo was er een aantal weken geleden een ongeluk op de N3 waar zes auto’s bij betrokken zijn geraakt. Naar aanleiding daarvan is Rijkswaterstaat een onderzoek gestart. Toen is onder andere de gele belijning opnieuw aangebracht.

Maar volgens de VSP is er niet voldoende gedaan om de weg veiliger te maken. “Er is wel wat veranderd, maar er moet meer gedaan worden. Je moet die strepen er echt afhalen, maar dat gaat natuurlijk geld kosten.” Rijkswaterstaat zoekt de situatie uit en komt later met een reactie.

Lees ook

Zondag jubileumconcert DPHO op TV Dordrecht

In onze serie bijzondere concerten op TV Dordrecht sluiten wij deze zondag 2025 af met het jubileumc...

De Plucheplakkers kijken terug op 2025: Goed begin, matig einde

De Plucheplakkers komen in het kalenderjaar 2025 nog met één aflevering. Algemeen directeur Hans de ...

Bijzondere programmering met kerst op TV Dordrecht

RTV Dordrecht pakt uit deze kerst met drie bijzondere concerten. Op Eerste kerstdag zenden we het We...

Oude kersttraditie keert terug en zorgt voor saamhorigheid: 'Veel hulp ontvangen'

Meer saamhorigheid in de donkere periode rondom de kerst, het is een mooie gedachte die vaak maar la...

Het Jaar Van de sterrenwacht: van mogelijk wegbezuinigd naar miljonair

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. De Do...

Man loopt breuken en PTSS op door kopschopper: ‘Ik had het idee dat ik blind was’

De rechtbank veroordeelt een kopschopper tot de maximale taakstraf van 240 uur. Hij wordt verdacht v...