gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtenaren vrezen meer fileleed

2ad62017b6b4af9f0c56bb720df866ce

Komende maandag begint de opknapbeurt van de Laan der Verenigde Naties, in Dordrecht. Veel automobilisten vrezen extra fileleed, nu ook de randweg N3 is afgesloten tussen de afritten Staart en Werkendam.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Dat de twee belangrijkste verkeersaders van de stad gelijktijdig op de schop gaan is géén gevolg van slechte planning, maar komt omdat de opknapbeurt van de Wantijbrug, in de N3, oorspronkelijk vorige zomer gepland stond.


Toen Rijkswaterstaat die klus doorschoof naar begin 2020 realiseerde de gemeente zich dat dat problemen kon geven. "Uitstel van het werk aan de Laan der VN was geen optie", zegt Mojgan Irvani van de gemeente Dordrecht.


"Subsidie voor het werk was gekoppeld aan deze periode en er waren afspraken over de verplaatsing van het tankstation, dat nu nog aan de Dokweg staat", vertelt ze. Tot juli wordt daarom toch nieuw asfalt gelegd op de Laan der VN.


"We doen het in fases. We beginnen maandag met het stuk tussen de Mijlweg en de Ampèrestraat. Er blijft voor het verkeer zowel van als naar de binnenstad één rijbaan beschikbaar", aldus de verkeersambtenaar.


Ze verwacht geen grote problemen: "Sinds de afsluiting van de N3 zien we nauwelijks extra verkeer op de Laan der VN. Ook proberen we hier veel werk 's nachts te doen. Overdag zullen mensen hier ongeveer twee weken hinder ervaren."


"Dingen als het weer en ongevallen heb je natuurlijk niet in hand, maar ik denk dat we alles doen om verkeersproblemen te voorkomen. En daarnaast is het natuurlijk wel zo dat deze klus gewoon moet gebeuren."


Alle info over het werk aan de Laan der VN en de Dokweg vind u op de

Lees ook

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

gemeentehuishia

Veroordeelde oud-burgemeester Herman J. opnieuw onder vuur: goochelaars spreken van 'ongepaste appjes'

Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.

a16rws

Vrachtwagen met pech: rijstroken weer vrij

Een kapotte vrachtwagen is dinsdagochtend op de A16 bij Zwijndrecht gestrand in de richting van Breda. Drie rijstroken waren daardoor langere tijd dicht.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.

fatbikepolitie

Fatbike onder dreiging vuurwapen gestolen, arrestatieteam rijdt tiener klem

De politie heeft maandagavond in Ridderkerk een 15-jarige jongen aangehouden op een fatbike. Hij wordt verdacht van een gewapende beroving, een dag eerder in de Rotterdamse wijk Beverwaard. Daarbij werd iemand onder bedreiging van een mes en een vuurwapen van een fatbike beroofd, meldt Rijnmond.