Dordrecht, Netherlands

Dordts speelparadijs zou wel veilig zijn

Speelparadijs Lizz4kids aan de Baanhoekweg let goed op of hun speeltoestellen veilig zijn. Ze zijn gekocht bij een gespecialiseerd bedrijf en voor de opening een jaar geleden zijn ze goed gekeurd.
Petra Scheurwater | 13 januari 2017 17:39 | Aangepast op 13 januari 2017 17:39
"Iedere dag na sluitingstijd maakt één van onze medewerkers een rondje door de speeltuin om te checken of alles in orde is." De indoorspeelplaats laat in een reactie weten dat "de materialen van de speeltuin erg stevig zijn, waardoor zelden iets kapot gaat". 

Als er wel iets kapot gaat wordt er met de bouwer van de speeltuin contact gelegd over reparaties. Ook is er een eigen onderhoudsteam in dienst.

Veel speeltoestellen in overdekte speellocaties in Nederland zijn kapot of onveilig. Dat blijkt uit een onderzoek van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).

Bijzonder is dat Lizz4kids helemaal niet op de lijst van alle indoorspeelplaatsen van de NVWA staat. De speelplaats weet niet precies wat de reden daarvan is, zelf denken ze dat het komt doordat ze pas een jaar bestaan.


Lees ook

Ernstige brand historisch pand: ‘Een minuut later en jullie huis was compleet weggeweest’

In een historisch pand aan de Korte Engelenburgerkade gaat het op oudjaarsavond flink mis. Terwijl d...

Winterweer houdt aan: eerste dagen sneeuw, daarna mogelijk -10 graden

Wie dacht dat de kerstvakantie geruisloos zou eindigen, komt bedrogen uit. IJskoude lucht uit het no...

Tientallen mensen beginnen 2026 met ijskoude nieuwjaarsduik

De jassen gaan uit, de erwtensoep staat klaar en het startschot gaat. Met vastberaden blik rennen 48...

Je bankrekening spekken? Hier kun jij je vuurwerkafval en kerstboom inleveren

Gelukkig nieuwjaar! 2026 is begonnen. Tijdens de jaarwisseling wordt altijd veel vuurwerk afgestoken...

Drukke jaarwisseling in het ziekenhuis: hersenschuddingen, brandwonden en baby’s

Het was goed druk op de Spoedeisende Hulp van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht deze jaa...

Vuurzee verwoest bedrijfsbus in Stadspolders

Dordrecht blijft ook in 2026 niet van voertuigbranden verstoken. In de wijk Stadspolders ging donder...