gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordts ziekenhuis overspoeld met mondkapjes na oproep: 'Maar inzamelen gaat door'

5a82b6d317753de9f1cd8ac948f48527

Tientallen kleine en grotere aantallen maskers worden zaterdag bij het Albert Schweitzer ziekenhuis afgegeven. De inzameling volgt op de oproep van het ziekenhuis vrijdag om FFP-maskers en chirurgische mond- en neusmaskers om de juiste zorg in de coronacrisis veilig te kunnen blijven verlenen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"De oproep is dus heel succesvol en we zijn dankbaar", vertelt Frank van den Elsen, woordvoerder van het Albert Schweitzer ziekenhuis. "Maar het inzamelen gaat dóór."

Naast de mondkapjes - alleen FFP-maskers, type 1, 2 en 3 en chrirugische mond- en neusmaskers - zijn bij het Dordtse ziekenhuis inmiddels ook vuurwerkbrillen en medische handschoenen welkom.

Vrijdag benadrukte de woordvoerder al of mensen alleen de gevraagde beschermingsmiddelen willen komen brengen, dat geldt ook nu nog. "Alle andere beschermingsmiddelen hebben we niet nodig. Er wordt heel veel aangeboden momenteel waar we nu geen gebrek aan hebben.”

Verpakte mondkapjes, vuurwerkbrillen en medische handschoenen kunnen afgegeven worden bij de receptie. Over het afleveren van grote aantallen kan gemaild worden naar communicatie@asz.nl.

Het gaat maar door! Onze receptionist Jaap heeft hier net 500 FFP2-maskers en 1000 chirurgische maskers in ontvangst...

Geplaatst door Albert Schweitzer ziekenhuis op Zaterdag 21 maart 2020

Lees ook

fotorollebollen

Gratis skaten in het park tijdens dit evenement: 'Het asfalt hier is super'

Of je nou je eigen skates meeneemt of een paar rolschaatsen gratis huurt: tijdens de bloedhete eerste avond van Rollebollen in het Dordtse Weizigtpark liep alles op rolletjes. Het skate-evenement wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en geeft iedereen de kans om gratis te skaten.

105e4d8d-fa56-3a35-9387-3827249949d5.jpg

Uitzonderlijk warme en droge zomer, maar waar zijn de onweersbuien?

Temperaturen hoger dan 30 graden, een kurkdroge bodem en dagenlang een brandende zon: het klinkt als het perfecte recept voor een zomer vol spectaculaire onweersbuien. Toch bleef het deze zomer opvallend vaak stil aan de hemel. Waar bleven die verkoelende plensbuien en donderslagen? En waarom levert extreme warmte lang niet altijd onweer op?

thumb artikel baggermuseum

Elke werkt in het Baggermuseum en weet alles over de klei

Iedere zaterdagmiddag kun je bij het Nationaal Baggermuseum in Sliedrecht met je poten in de klei staan. Ondanks dat medewerkster Elke dat niet vaak doet, is ze wel fanatiek bezig met de organisatie van het museum. Monique krijgt een kijkje in de keuken en komt erachter dat je als medewerker niet alleen maar gasten verwelkomt.

scheepvaartbegeleiding

VERKEER

Rijkswaterstaat schrapt scheepvaartbegeleiding in de nacht door personeelstekort

Rijkswaterstaat schrapt vanaf 15 september de nachtelijke begeleiding van schepen in de omgeving van Dordrecht. Dit komt door aanhoudende personeelstekorten. De vaarwegen blijven wel geopend voor alle scheepvaartverkeer.

politieberichtrid

Automobilist slaat al spookrijdend op de vlucht voor politie en crasht in wijk

De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.

pompoen kapot Jan Schefe

Drama voor kweker Jan: zijn reuzenpompoen stort in

Drama voor pompoenkweker Jan. Zijn grote kanshebber voor het NK Pompoenkweken is ingestort. En dat na maanden lang bloed, zweet en tranen om de pompoen te verzorgen. Elke dag liters water sproeien, tenten bouwen en hopen dat hij groeit. “Gelukkig gebeurde het niet toen ik er op lag om hem te meten.”