gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordts ziekenhuis overspoeld met mondkapjes na oproep: 'Maar inzamelen gaat door'

5a82b6d317753de9f1cd8ac948f48527

Tientallen kleine en grotere aantallen maskers worden zaterdag bij het Albert Schweitzer ziekenhuis afgegeven. De inzameling volgt op de oproep van het ziekenhuis vrijdag om FFP-maskers en chirurgische mond- en neusmaskers om de juiste zorg in de coronacrisis veilig te kunnen blijven verlenen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"De oproep is dus heel succesvol en we zijn dankbaar", vertelt Frank van den Elsen, woordvoerder van het Albert Schweitzer ziekenhuis. "Maar het inzamelen gaat dóór."

Naast de mondkapjes - alleen FFP-maskers, type 1, 2 en 3 en chrirugische mond- en neusmaskers - zijn bij het Dordtse ziekenhuis inmiddels ook vuurwerkbrillen en medische handschoenen welkom.

Vrijdag benadrukte de woordvoerder al of mensen alleen de gevraagde beschermingsmiddelen willen komen brengen, dat geldt ook nu nog. "Alle andere beschermingsmiddelen hebben we niet nodig. Er wordt heel veel aangeboden momenteel waar we nu geen gebrek aan hebben.”

Verpakte mondkapjes, vuurwerkbrillen en medische handschoenen kunnen afgegeven worden bij de receptie. Over het afleveren van grote aantallen kan gemaild worden naar communicatie@asz.nl.

Het gaat maar door! Onze receptionist Jaap heeft hier net 500 FFP2-maskers en 1000 chirurgische maskers in ontvangst...

Geplaatst door Albert Schweitzer ziekenhuis op Zaterdag 21 maart 2020

Lees ook

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

yv20261003A1C04009

FC Dordrecht-back baalt van discutabele handsbal: ‘Ik kan ‘m niet afknippen’

Beni Mpanzu baalt als een stekker na het 1-1 gelijkspel van FC Dordrecht in Den Bosch. De back maakte, in de ogen van arbiter Joshua Kuipers, strafbaar hands in het eigen doelgebied waarna de Brabanders vanaf de penaltystip langszij kwamen. Een discutabele beslissing, vindt Mpanzu.

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.

De Plucheplakkers

Pluim voor FC Dordrecht, driepunter tegen Almere City smaakt naar meer

FC Dordrecht boekte na een reeks van vijf nederlagen op rij eindelijk weer een zege en koos daarvoor uitgerekend runner-up Almere City FC als lijdend voorwerp. Reden genoeg voor de podcasters van De Plucheplakkers om complimenten uit te delen aan de Krommedijkclub.

politie

Acht aanhoudingen na inval in bedrijfspand en huis

Een 35-jarige Dordtenaar is maandag opgepakt bij een inval in een bedrijfspand en huis in Barendrecht. De politie ontdekte daar 100 kilo cocaïne. In totaal zijn acht aanhoudingen verricht.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”