gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordts ziekenhuis overspoeld met mondkapjes na oproep: 'Maar inzamelen gaat door'

5a82b6d317753de9f1cd8ac948f48527

Tientallen kleine en grotere aantallen maskers worden zaterdag bij het Albert Schweitzer ziekenhuis afgegeven. De inzameling volgt op de oproep van het ziekenhuis vrijdag om FFP-maskers en chirurgische mond- en neusmaskers om de juiste zorg in de coronacrisis veilig te kunnen blijven verlenen.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"De oproep is dus heel succesvol en we zijn dankbaar", vertelt Frank van den Elsen, woordvoerder van het Albert Schweitzer ziekenhuis. "Maar het inzamelen gaat dóór."

Naast de mondkapjes - alleen FFP-maskers, type 1, 2 en 3 en chrirugische mond- en neusmaskers - zijn bij het Dordtse ziekenhuis inmiddels ook vuurwerkbrillen en medische handschoenen welkom.

Vrijdag benadrukte de woordvoerder al of mensen alleen de gevraagde beschermingsmiddelen willen komen brengen, dat geldt ook nu nog. "Alle andere beschermingsmiddelen hebben we niet nodig. Er wordt heel veel aangeboden momenteel waar we nu geen gebrek aan hebben.”

Verpakte mondkapjes, vuurwerkbrillen en medische handschoenen kunnen afgegeven worden bij de receptie. Over het afleveren van grote aantallen kan gemaild worden naar communicatie@asz.nl.

Het gaat maar door! Onze receptionist Jaap heeft hier net 500 FFP2-maskers en 1000 chirurgische maskers in ontvangst...

Geplaatst door Albert Schweitzer ziekenhuis op Zaterdag 21 maart 2020

Lees ook

vluchteindigtopvluchtstrook

Bestuurder rijdt 200 km/u en door rood licht, maar vlucht eindigt door lege tank

Een Belgisch voertuig dat op hoge snelheid op de vlucht was geslagen voor de politie, is zaterdagavond langs de A16 gestrand. "De inzittenden hadden geen rekening gehouden met één ding: een auto rijdt op brandstof en die moet op tijd worden bijgevuld", aldus de politie.

260922Installatie-Kinderburgemeester-Daan-Berat

Berat (10) is de nieuwe kinderburgemeester van Zwijndrecht

Zwijndrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester. Tijdens de gemeenteraadsvergadering van afgelopen week werd de 10-jarige Berat officieel geïnstalleerd. Ook vijf nieuwe kinderambassadeurs gingen aan de slag. Drie kinderambassadeurs blijven nog een jaar actief. Samen laten zij de stem van kinderen in Zwijndrecht horen.

foto website

Chef-kok Marco vierde in eerste jaar al feest, nu zit er misschien wéér een prijs in het vat

Met de uitreiking voor de nieuwe Michelinsterren op komst, zit er voor Marco van der Wijngaard misschien wel weer een prijs aan te komen. Als nieuwe uitbater van restaurant De Gieser Wildeman in Noordeloos behield hij de eerder al verdiende Michelinster. Daar bovenop won hij in zijn eerste jaar nóg een prijs: de Gouden Koksmuts. "Ik houd wel van een wedstrijdje."

azc dordrecht

Bezoekers welkom tijdens open dag azc

Zaterdag openen verschillende asielzoekerscentra in de streek hun deuren voor bezoekers. De azc’s die afgelopen jaar zijn geopend in Dordrecht en Giessenburg doen ook voor het eerst mee.

Batavia in de Bataviahaven - ovv Sander Wit

Dordts bedrijf zorgt voor transport van historisch schip

Voor onderhoud moet de historische Batavia heen en weer tussen Lelystad en Amsterdam. Voor dit bijzondere transport wordt onder meer de Dordtse Koninklijke Van der Wees Groep B.V. ingeschakeld, die een belangrijke rol speelt bij de verplaatsing van het schip.

260608Avondvierdaagse9367

Papendrecht zoekt nieuwe kinderburgemeester, zo kun je solliciteren

Wie wordt de derde kinderburgemeester van Papendrecht? De gemeente zoekt de opvolger van Inaaya Mashal, die na een jaar de ambtsketen gaat overdragen.