Dordrecht, Netherlands

Dordtse 16-jarige dronken opgepakt in Breda

Een 16-jarige Dordtenaar is zondag opgepakt, toen hij weigerde een Breda's politiebureau te verlaten. Hij was daar heen gestuurd, omdat hij op een muziekfestival in de Brabantse stad alcohol had gedronken. Daarvoor zou hij op het bureau een verwijzing krijgen naar HALT.
Petra Scheurwater | 11 juni 2019 11:08 | Aangepast op 11 juni 2019 11:08
In totaal werden bij het muziekevenement zeven personen gearresteerd. Een 19-jarige Rotterdammer is opgepakt voor een steekpartij. Het slachtoffer werd te grazen genomen toen hij een opmerking maakte over de Rotterdammer die mensen wegduwde. De 36-jarige man uit Teteringen raakte lichtgewond aan zijn zij.

Een 18-jarige man uit Hendrik-Ido-Ambacht mocht ook mee naar het bureau. Hij had een beveiliger geslagen. Ook werden 19 HALT-verwijzingen opgemaakt voor jonge alcoholdrinkers en minderjarigen met valse ID-bewijzen.

Meest gelezen

Papendrechtsebrug (N3) gaat volgend jaar negen maanden lang dicht

Corrado Francke | Jonathan Sekeris | 26 mei 2025 15:52

Lees ook

Marten de Roon heel even in Nederland voor opening trapveldje, maar: 'Ik blijf lekker in Italië'

Een trapveldje openen in zijn oude woonplaats Hendrik-Ido-Ambacht op een plek waar hijzelf als kind ...

Deze week in Op Pad Met Ad: nieuwe Dordtse burgemeester neemt afscheid in Laren

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad reist presentator Ad van den Herik af naar Laren. Hij is...

Dit nieuwe superjacht ging via onze streek van Rotterdam naar Schiedam

Het was hier en daar een beetje pielen, maar het is gelukt. Een megajacht dat is gebouwd op een sche...

Liam Bossin definitief van FC Dordrecht naar Feyenoord

Liam Bossin verruilt FC Dordrecht voor Feyenoord. De Belgisch-Ierse goalie werd sinds januari al ver...

Bijna één miljoen euro voor klaslokalen in slooppand: 'Geen structurele oplossing'

De gemeente Sliedrecht trekt 900.000 euro uit voor een grondige verbouwing van de voormalige Groen v...

Roeiend de dag én nacht door: deze Dordtenaren leggen 210 kilometer af in minder dan 24 uur

Meer dan 200 kilometer roeien, in minder dan 24 uur. De roeiers van de Koninklijke Dordrechtsche Roe...