Dordrecht, Netherlands

Dordtse band presenteert album tijdens Pasar Malam

Untung, een Dordtse band met Indonesische invloeden, zal op 15 augustus zijn nieuwe album presenteren tijdens de feestelijkheden van Pasar Malam.
Jasmin Zahirovic | 9 augustus 2017 12:50 | Aangepast op 9 augustus 2017 12:50
Untung zal op 15 augustus meerdere keren optreden en het nieuwe album ten gehore brengen. De cd heet ‘Something we Made’ (Soko Kita Digawe) en zal op het festival te koop zijn.

De jaarlijkse Pasar Malam in Dordrecht staat in het teken van de Indonesische cultuur. Van zondag 13 tot met woensdag 16 augustus worden het Statenplein en de Sarisgang omgetoverd tot een Indisch dorp, met live-muziek op twee podia,

dansdemonstraties en meer dan honderd kramen met Oosterse producten.

Meest gelezen

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Eieren en gebonk tegen ramen asielopvang Papendrecht: 'De meiden schrokken zich dood'

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 27 feb 2026 12:02

Lees ook

Gemeente heeft eindelijk een doel voor ogen voor Biesboschhal

De Biesboschhal in Dordrecht wordt een congrescentrum, in handen van bedrijf Next Venue. Dat bevesti...

Ziekenhuis weigert zoon van terminale moeder na doodsbedreiging, man ontkent en wil ziekenhuis weer in

Een 47-jarige man mag een jaar lang het Albert Schweitzer Ziekenhuis (ASz) niet meer in. Hij zou in ...

FC Dordrecht komt één goal tekort voor play-offticket: ‘Ik kan ze niks verwijten’

Het scheelde een haar of FC Dordrecht was vrijdagavond al verzekerd van een plek in de nacompetitie....

FC Dordrecht laat gouden kans op play-offticket liggen: 1-1 bij Jong PSV

FC Dordrecht is nog niet zeker van een plek in de play-offs voor promotie naar de eredivisie. De Kro...

Nieuwe ligplaatsvoorzieningen voor binnenvaart in gebruik: scheepvaart belangrijk voor de streek

Op verschillende plekken langs het drierivierenpunt zijn nieuw ligplaatsvoorzieningen voor de binnen...

Geld voor beveiliging azc buren mag ook aan buurtfeestje besteed worden

De gemeente Dordrecht geeft buren van het nieuwe azc in De Wieldrechtse Zeedijk 77.500 euro om te in...