Dordrecht, Netherlands

Dordtse B&B is de beste van het land

Bed and Breakfast De Luthiers uit Dordrecht is verkozen tot beste B&B van het land.
Jasmin Zahirovic | 15 november 2017 17:55 | Aangepast op 15 november 2017 17:55
De Luthiers is uitgekozen tot beste Bed and Breakfast van Nederland. De prijs is een initiatief van De Pronkkamer en werd dit jaar voor de zestiende keer uitgereikt. De Pronkkamer is een samenwerkingsverband van meer dan 70 eigenaren van kleinschalige Bed and Breakfast adressen. Uit de aangesloten etablissementen wordt jaarlijks een winnaar gekozen.

De Luthiers onderscheidt zich door het muzikale karakter van de kamers. In de huiskamer met grote tafel en vleugel kunnen gasten musiceren. De gastenkamers bevinden zich boven het atelier voor snaarinstrumenten.

In 1987 opende Lucienne, eigenaresse van De Luthiers, voor het eerst de deuren van haar vioolbouwatelier. In 2010 verhuisde zij samen met Wout Bosma, gitaarmaker, naar de Voorstraat, waar zij ook twee gastenverblijven openden.

Meest gelezen

Snus leidt tot onwelwording in klaslokaal: 'Echt heftig'

Redactie Streek 56 | 21 mei 2025 16:55

Lees ook

Touringcarbussen zorgen veel overlast in Dordtse woonwijk: 'Ik ben er nu echt klaar mee'

De gemeente Dordrecht gaat de overlast van touringcarbussen rondom de Wantijkade aanpakken. Bewoners...

112-nieuws: fietsers raken gewond na aanrijdingen

Bij meerdere ongelukken in Dordrecht zijn donderdagmiddag fietsers gewond geraakt. Het ging mis op h...

Mees (10) heeft een plan voor meer zonbescherming, gemeenteraad stemt unaniem in

Te veel zon is voor niemand goed. Daarom bedacht de 10-jarige Mees van Veen uit Papendrecht een plan...

Nieuwe pendelbus voor Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft een nieuwe pendelbus. Deze bus brengt patiënten ...

Alblasserdam bezorgd om probleemjeugd: ‘Verbinding verdient opnieuw aandacht’

Probleemjongeren in en om Alblasserdam houden de gemoederen flink bezig. Een bezorgd gemeentebestuur...

Wil je impact maken? Deel je ideeën met deze gemeenteraad

Alle inwoners van Zwijndrecht en Heerjansdam kunnen deze donderdag in gesprek gaan met de gemeentera...