Dordrecht, Netherlands

Dordtse B&B is de beste van het land

Bed and Breakfast De Luthiers uit Dordrecht is verkozen tot beste B&B van het land.
Jasmin Zahirovic | 15 november 2017 17:55 | Aangepast op 15 november 2017 17:55
De Luthiers is uitgekozen tot beste Bed and Breakfast van Nederland. De prijs is een initiatief van De Pronkkamer en werd dit jaar voor de zestiende keer uitgereikt. De Pronkkamer is een samenwerkingsverband van meer dan 70 eigenaren van kleinschalige Bed and Breakfast adressen. Uit de aangesloten etablissementen wordt jaarlijks een winnaar gekozen.

De Luthiers onderscheidt zich door het muzikale karakter van de kamers. In de huiskamer met grote tafel en vleugel kunnen gasten musiceren. De gastenkamers bevinden zich boven het atelier voor snaarinstrumenten.

In 1987 opende Lucienne, eigenaresse van De Luthiers, voor het eerst de deuren van haar vioolbouwatelier. In 2010 verhuisde zij samen met Wout Bosma, gitaarmaker, naar de Voorstraat, waar zij ook twee gastenverblijven openden.

Lees ook

Gesneuvelde Kapitein krijgt tachtig jaar na oorlog plek op Dordts ereveld

Het militair ereveld op de Dordtse begraafplaats Essenhof is uitgebreid met een extra graf. Kapitein...

Wat doen deze draadjes op straat? Op honderden plekken gezien

Op honderden plekken zijn ze gezien in onze streek: rubberen draden die over autowegen en fietspaden...

Zorgen over veiligheid op tijdelijke fietsbrug: 'Verlaten en onverlicht'

Doe mee! Molenlanden, de grootste partij in die gemeente, maakt zich zorgen over de veiligheid op de...

Gewonden na vechtpartij in gevangenis: ‘Al langer spanningen’

In de gevangenis van Dordrecht zijn twee gedetineerden gewond geraakt bij een vechtpartij. De twee g...

De Plucheplakkers: 'FC Emmen-uit win je in je (hune)bed'

De Plucheplakkers hebben in de 95e aflevering veel over FC Dordrecht te bespreken. Helaas is niet el...

Evides wil stop op PFAS-lozingen: 'Wat er niet in komt, hoeven wij er ook niet uit te halen'

Drinkwaterbedrijf Evides maakt zich zorgen om de waterkwaliteit in de Maas. Het bedrijf gebruikt wat...