Dordrecht, Netherlands

Dordtse cultuurnacht gaat door

Na Palm Parkies en In de Museumtuin, gaat er nu weer een evenement door in coronatijd. Tijdens de Dordtse Cultuurnacht op zaterdag 12 oktober zie je korte voorstellingen en (pop) concerten. Ook zijn er creatieve lessen, workshops en is er kunst en cultuur te zien in de stad.
Nynke Cuperus | 18 september 2020 15:15 | Aangepast op 18 september 2020 15:15
Zo kun je in het Dordrechts Museum je laten onderdompelen in de muzikale klanken van muziektheater Hollands Diep en geluiskunstenaars Niils Davidse. In het Onderwijsmuseum speel je de foute spelshow en bij Kunstmin is een heuse Tupperware party.

Voor meer activiteiten bekijk je de website van de Dordtse Cultuurnacht. Daar kun je vanwege corona ook een gratis ticket bestellen.

Lees ook

Kersttraditie terug in Dordtse binnenstad: ‘Het wordt gezellig druk’

Groot feest voor schaatsliefhebbers onder ons. Donderdagavond is de ijsbaan in de binnenstad van Dor...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met burgemeester Nanning Mol

Burgemeester Nanning Mol is zaterdagochtend de hoofdgast in het radioprogramma Studio De Witt op Dre...

Michel uit Zwijndrecht uitgeroepen tot Sociaal Werker 2025: ‘Mooi dat mijn werk gezien wordt'

Zwijndrechtenaar Michel Weening is verkozen tot Sociaal Werker 2025. Hij is financieel jongerenwerke...

Op Pad Met Ad: Riet Duykers stopt na 14 jaar bij de Buitenwacht, ‘maar ik blijf me inzetten’

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik langs bij de Buitenwac...

Grote Kerk schittert op nieuwe Dordtse puzzel: opbrengst naar Voor Sara

Sara Verbrugge (10) overhandigde woensdagavond de eerste Dordtse puzzel ‘Mooi Dordrecht’ aan de burg...

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...