gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse frikandellentest door Ed Aldus en Frank Stout

3c2af99b9bcbf270d91ca4b63a0afc22.jpg

Het mooiste product van Dordrecht is volgens RTV Rijnmond niet de binnenstad, maar een uitvinding uit 1954: de frikandel. “Lekker vet”, aldus weerman Ed Aldus. De weerman ging samen met verslaggever Frank Stout op pad om de beste frikandel te vinden.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Het koppel bezocht drie zaken: Verhage, Haphoek en Onder de Molen. Maar krijgen de zaken een “goedgekeurd sticker”? De frikandel van Verhage viel in de smaak: “Smaak was goed, gewicht was goed, saus was goed, bediening was goed. Het was gewoon heel erg lekker”, vertellen de testers.

De lage prijs van snacks bij de Haphoek oogstte bewondering van het koppel: “2 voor 1.20?.” De frikandellen zijn wel dunner dan die bij Verhage, maar: “Terecht een sticker”, volgens Frank Stout.

De frikandel van Onder de Molen is een bijzondere, de XXL frikandel. En dat vraagt om de nodige grapjes. Franks Stout: “Het gaat toch niet om de lengte?” “In dit geval wel”, volgens de medewerkster. “Het gaat erom hoe hard hij is Frank”, reageert Ed Aldus.

Lees ook

Gemeentehuis Papendrecht

D66 stelt vragen over timing van brief over financiële tekorten

De D66-fractie in de gemeenteraad van Papendrecht heeft vragen gesteld aan het college over de timing van een raadsinformatiebrief over nieuwe dreigende tekorten op de gemeentebegroting. De brief kwam volgens D66 "net niet op tijd voor inwoners om mee te nemen in het bepalen van de stemkeuze voor de gemeenteraadsverkiezingen van 18 maart.”

fotocorrado.png

Afgeleide vrouw rijdt chauffeur dood op A15: rechtbank neemt eis OM over

Vrachtwagenchauffeur Nikita W. (27) krijgt een maximale taakstraf van 240 uur. Volgens de rechtbank is zij verantwoordelijk voor de dood van een medetrucker uit Oud-Alblas, die werd aangereden toen hij langs de A15 zijn spanbanden controleerde.

IMG_1618.jpg

Lotte van Drunen pakt in Spanje WK-punt tussen de mannen

Motorcrosser Lotte van Drunen heeft dit weekend een punt overgehouden aan een WK-wedstrijd tussen de mannen. In Spanje eindigde ze haar races op plek 21 en 20.

IMG_4291.jpg

Man met drugs op stapt uit op A16: ‘Hij gebaarde dat hij mijn keel wilde doorsnijden’

De politie heeft maandag een Dordtenaar aangehouden die met drugs op achter het stuur zat. Op de A16 misdroeg de man zich meermaals. Zo maakte de hardrijdende bumperklever schietbewegingen en stapte hij uit om op de ruit van een andere auto te bonzen.

archieffotopolitie.png

Ruim tweeduizend kilo cocaïne ontdekt in perscontainer, Dordtenaar vast

In het onderzoek naar een grote drugssmokkelzaak heeft de politie nog eens 2535 kilo cocaïne gevonden. In een busje dat vorige week donderdag werd doorzocht in Papendrecht werd al bijna 700 kilo cocaïne aangetroffen. Een Dordtenaar en twee Rotterdammers zijn aangehouden.

PHOTO-2026-03-20-13-08-30.jpg

Hongerige Lady Lions op zoek naar 5e landstitel in 7 jaar

De Dordtse Lady Lions zijn hot in ijshockeyland. De ploeg van coach Rick van Haren pakte al vier keer de landstitel en is daarmee zeer dominant in het ijshockey. Nu maakt de ploeg zich op voor de strijd om de vijfde landstitel. Het succes is niet onopgemerkt gebleven. Begin dit jaar ontving het team al de prijs voor Dordtse Sportploeg van 2025. Maar wat is het geheim achter hun succes én hoe blijf je aan de top na zoveel prijzen?