gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse frikandellentest door Ed Aldus en Frank Stout

3c2af99b9bcbf270d91ca4b63a0afc22

Het mooiste product van Dordrecht is volgens RTV Rijnmond niet de binnenstad, maar een uitvinding uit 1954: de frikandel. “Lekker vet”, aldus weerman Ed Aldus. De weerman ging samen met verslaggever Frank Stout op pad om de beste frikandel te vinden.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Het koppel bezocht drie zaken: Verhage, Haphoek en Onder de Molen. Maar krijgen de zaken een “goedgekeurd sticker”? De frikandel van Verhage viel in de smaak: “Smaak was goed, gewicht was goed, saus was goed, bediening was goed. Het was gewoon heel erg lekker”, vertellen de testers.

De lage prijs van snacks bij de Haphoek oogstte bewondering van het koppel: “2 voor 1.20?.” De frikandellen zijn wel dunner dan die bij Verhage, maar: “Terecht een sticker”, volgens Frank Stout.

De frikandel van Onder de Molen is een bijzondere, de XXL frikandel. En dat vraagt om de nodige grapjes. Franks Stout: “Het gaat toch niet om de lengte?” “In dit geval wel”, volgens de medewerkster. “Het gaat erom hoe hard hij is Frank”, reageert Ed Aldus.

Lees ook

stille tocht Kalilu 01

Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu uit zelfverdediging te hebben doodgestoken: ‘Het is heel spijtig’

Moordverdachte Edgar L. zegt zijn stiefzoon Kalilu (21) uit zelfverdediging te hebben doodgestoken. Dat gebeurde in de nacht van 2 juni 2026 in de Nijhoffstraat in Zwijndrecht.

PSX_20260909_161615

Brand in meterkast van huis, bewoners snel buiten

In een huis in Zwijndrecht heeft woensdagmiddag brand in een meterkast gewoed. Bewoners voorkwamen verspreiding van de brand door de meterkast dicht te doen.

businkrolstoelinsloot

Vrouw rijdt met rolstoel sloot in: omstanders schieten te hulp

Een oudere vrouw is dinsdagmiddag in een sloot langs de Provincialeweg in Dordrecht beland. Door nog onbekende oorzaak reed ze met haar elektrisch aangedreven rolstoel het water in. Omstanders zijn te hulp geschoten.

lotte van drunen

Van Drunen derde in eindstand WK motorcross: ‘Het was niet mijn seizoen’

Lotte van Drunen moet nog even wachten op haar derde wereldtitel motorcross. De 19-jarige Sliedrechtse werd dit weekend tweede in de Grand Prix van Australië en eindigde als derde in het algemeen klassement.

gemeentekantoor Molenlanden

Woning vier weken gesloten na explosie

De burgemeester van Molenlanden heeft een woning aan de Prinses Beatrixstraat in Arkel per direct voor vier weken gesloten. Aanleiding hiervoor is een explosie die donderdag plaatsvond, veroorzaakt door een explosief dat bij de woning was geplaatst.

distelapparath-drive-in-theater-5150064

Op deze plek komt een tijdelijke drive-in bioscoop

Wie kent de filmbeelden niet? Je rijdt met je auto een terrein op en kijkt vanuit je voertuig naar een film. Aan de Laan van Europa, vlakbij hotel Van der Valk in Dordrecht, verrijst in het weekend van 23 tot en met 25 oktober een drive-in bioscoop. Gedurende drie dagen worden daar elf films vertoond.