gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse frikandellentest door Ed Aldus en Frank Stout

3c2af99b9bcbf270d91ca4b63a0afc22.jpg

Het mooiste product van Dordrecht is volgens RTV Rijnmond niet de binnenstad, maar een uitvinding uit 1954: de frikandel. “Lekker vet”, aldus weerman Ed Aldus. De weerman ging samen met verslaggever Frank Stout op pad om de beste frikandel te vinden.

Robert van Loon |  | Aangepast op
Het koppel bezocht drie zaken: Verhage, Haphoek en Onder de Molen. Maar krijgen de zaken een “goedgekeurd sticker”? De frikandel van Verhage viel in de smaak: “Smaak was goed, gewicht was goed, saus was goed, bediening was goed. Het was gewoon heel erg lekker”, vertellen de testers.

De lage prijs van snacks bij de Haphoek oogstte bewondering van het koppel: “2 voor 1.20?.” De frikandellen zijn wel dunner dan die bij Verhage, maar: “Terecht een sticker”, volgens Frank Stout.

De frikandel van Onder de Molen is een bijzondere, de XXL frikandel. En dat vraagt om de nodige grapjes. Franks Stout: “Het gaat toch niet om de lengte?” “In dit geval wel”, volgens de medewerkster. “Het gaat erom hoe hard hij is Frank”, reageert Ed Aldus.

Lees ook

zoekhetuitmanrechtbank.jpg

Als de zanger van de punkband het uitmaakt met Nina (25) verandert zijn leven in een nachtmerrie

Nina kan er niet tegen dat Jullian geen relatie meer met haar wil. Ze belt hem honderden keren en begint een lastercampagne op sociale media. Na een jaar zien de twee elkaar weer terug. In de rechtszaal.

controle sliedrecht baanhoek.png

Politie gaat machinisten controleren: 'Snelheidsovertredingen geconstateerd'

De politie gaat de snelheid van treinen van Qbuzz controleren. Uit onderzoek van de landelijke Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) blijkt dat machinisten zich niet houden aan de snelheidsbeperking die geldt bij station Baanhoek in Sliedrecht. Vanwege een verzakking aan het talud mogen treinen daar niet harder rijden dan 40 kilometer per uur.

Foto 2.jpg

FC Dordrecht moet nog vol aan de bak voor ticket play-offs: ‘Terug naar de basis’

FC Dordrecht heeft vrijdagavond dure punten gemorst op bezoek bij Jong FC Utrecht. Op een koud Sportcomplex Zoudenbalch was het beloftenelftal uit de Domstad met 3-1 te sterk voor de formatie van Dirk Kuyt. Toch was er ook goed nieuws, want middenvelder Robin van Asten mag zichzelf melden bij Oranje Onder 18.

yv2026320NKS07473.jpg

FC Dordrecht pijnlijk onderuit bij Jong FC Utrecht

FC Dordrecht is op bezoek bij Jong FC Utrecht hard onderuit gegaan. Op Sportcomplex Zoudenbalch werd het 3-1 voor het beloftenelftal uit de Domstad. Nick Venema was trefzeker aan Dordtse kant.

Hospice 1.png

Documentaire over het 25-jarig bestaan van Hospice De Patio op TV Dordrecht

Hospice De Patio bestaat 25 jaar, vorige week is dat gevierd met een symposium en nu staat hun verhaal centraal in een documentaire gemaakt door RTV Dordrecht. In de documentaire wordt met vrijwilligers en andere betrokkenen teruggeblikt op een kwart eeuw zorg voor terminale patiënten. Daarnaast geeft de documentaire een inkijk in het leven in een hospice en wordt er vooruitgekeken naar de toekomst met de nodige uitdagingen.

tankenpixabay.jpg

Rijlessen dreigen duurder te worden door brandstofcrisis

De brandstofprijzen in Nederland rijzen de pan uit, en het licht aan het einde van de tunnel is niet in zicht. Het zorgt voor hoofdbrekens bij rijscholen in onze streek, zoals bij Wierks in Dordrecht. "Ik hoop dat onze politiek hier wat aan doet."