Dordrecht, Netherlands

Dordtse huizenmarkt lekker op dreef

In de regio Dordrecht zijn in het 2e kwartaal van dit jaar meer woningen verkocht dan in het 1e kwartaal. Dat blijkt uit cijfers van de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM). Het aantal verkochte huizen heeft een totale groei van 15,7%.
Robert van Loon | 13 juli 2018 11:50 | Aangepast op 13 juli 2018 11:50
Regiovoorzitter Rob Puper van de NVM: ´Ik ben tevreden met de cijfers. Het is een willige markt, Dordrecht is een prima alternatief voor Rotterdam.´


Ook zijn Dordtse huizen 2,8% meer waard geworden. Daarnaast staan Dordtse huizen een stuk minder lang te koop. Gemiddeld staat een huis 33 dagen in de verkoop.


Inwoners die hun woning willen verkopen raadt Puper aan een Dordtse makelaar in te schakelen. ´Die weet wat er speelt en kan je goed adviseren. Let er ook op dat je een makelaar neemt die bekend is met sociale media en niet alleen op Funda rond hangt.´

Meest gelezen

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Lees ook

Prijs voor restaurant dat mensen met reuk- of smaakstoornis een topavond bezorgt

Restaurant Bij de Burgemeester uit Bleskensgraaf heeft een bijzondere primeur te pakken. Zij zijn he...

Maarten is wanhopig, na twee jaar wachten woont hij nog steeds in de vleeslucht

Alsof je naast een braadpan woont: zo voelen de bewoners van de Ringdijk in Ridderkerk zich al bijna...

Bijzondere verhalen kleven aan goals FC Dordrecht: ‘Ik begreep niet waarom ik niet scoorde’

Bijzondere treffers bezorgden FC Dordrecht vrijdagavond een 3-2 zege op FC Den Bosch. De fraaiste kw...

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...