Dordrecht, Netherlands

Dordtse huizenmarkt lekker op dreef

In de regio Dordrecht zijn in het 2e kwartaal van dit jaar meer woningen verkocht dan in het 1e kwartaal. Dat blijkt uit cijfers van de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM). Het aantal verkochte huizen heeft een totale groei van 15,7%.
Robert van Loon | 13 juli 2018 11:50 | Aangepast op 13 juli 2018 11:50
Regiovoorzitter Rob Puper van de NVM: ´Ik ben tevreden met de cijfers. Het is een willige markt, Dordrecht is een prima alternatief voor Rotterdam.´


Ook zijn Dordtse huizen 2,8% meer waard geworden. Daarnaast staan Dordtse huizen een stuk minder lang te koop. Gemiddeld staat een huis 33 dagen in de verkoop.


Inwoners die hun woning willen verkopen raadt Puper aan een Dordtse makelaar in te schakelen. ´Die weet wat er speelt en kan je goed adviseren. Let er ook op dat je een makelaar neemt die bekend is met sociale media en niet alleen op Funda rond hangt.´

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Lees ook

Verdediger Fonville na vier duels voor recordbedrag weg bij FC Dordrecht

De voetbal transfermarkt is in Nederland nog één dag open, dus doet ook FC Dordrecht nog snel zaken....

Nachtwinkels mogen er komen, maar welke ondernemer doorstaat de test?

Ondernemende nachtbrakers kunnen zich melden voor het runnen van een nachtwinkel in Dordrecht. Vanaf...

Rechter geeft Hans Klok gelijk: opbouw tent in Dordrecht mag beginnen

Illusionist Hans Klok mag zijn circustent opbouwen aan de Laan van Europa in Dordrecht. De rechtbank...

Twee autobranden in één nacht

In de Dordtse wijk Krispijn hebben in de nacht van maandag op dinsdag twee auto’s in brand gestaan. ...

Albert Schweitzer onderzoekt mogelijkheden voor bouw nieuw ziekenhuis

Het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht onderzoekt de mogelijkheden voor de bouw van een nieuw...

Inclusiviteit centraal tijdens massale maar gemoedelijke jubileumeditie Dordrecht Pride

Zaterdagmiddag lopen honderden mensen, waaronder de Dordste burgemeester Nanning Mol, samen voor de ...