Dordrecht, Netherlands

Dordtse jongens verzamelen honderden euro's voor Serious Request

Stijn en Thies van Heusden zijn de afgelopen weken flink in de weer geweest voor het goede doel. Na een goochelvoorstelling en een flesseninzameling hebben de Dordtse jongens honderden euro's weggebracht naar de actie.
Daan Berg | 22 december 2016 16:47 | Aangepast op 22 december 2016 16:47
Vooral Stijn (12) heeft een belangrijke reden om in de weer te zijn voor Serious Request: "Ik heb zelf longontsteking gehad, en ik vind het zo raar dat kinderen daar in ontwikkelingslanden aan sterven."

Dat is namelijk de 'stille ramp' waar de goede doelenactie van NPO 3FM dit jaar geld voor inzamelt.

Met twee winkelkarren vol plastic flessen gingen de jongens vandaag richting de supermarkt. Daar verzilverden ze de laatste 60 euro statiegeld van hun inzamelingsactie voor Serious Request.

Stijn en Thies zijn donderdagmiddag richting Breda gegaan om hun totale opbrengst, enkele honderden euro's, persoonlijk af te leveren bij het Glazen Huis.

Lees ook

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...

Streekgenoten meldden verdachte situaties: harddrugs en hennep gevonden

Inwoners van onze streek hebben in een jaar tijd honderden keren verdachte situaties rond drugs bij ...

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...