Dordrecht, Netherlands

Dordtse kapperszaken weer open

Sinds maandag mag er weer geknipt en gekapt worden in Dordrecht. Daar zijn zowel kappers als klanten erg blij mee, hoewel er natuurlijk wel maatregelen van kracht zijn.
Vivian Rutte | 11 mei 2020 17:05 | Aangepast op 11 mei 2020 17:05
“Mijn vrouw kon bijna staartjes bij me maken!”, vertelt een opgeluchte klant van Kapper van Pelt. Net zoals veel klanten maakte hij elke zes weken een afspraak, maar dat kon door de coronacrisis pas sinds vandaag weer.


Kapper Van Pelt opende maandagochtend al om 8 uur voor de eerste klanten. Voor het personeel is de nieuwe werkwijze nog even wennen: “We moeten natuurlijk zo veel mogelijk anderhalve meter afstand houden, en we hebben per klant een kwartier extra tijd ingepland. Dat is nodig, want we moeten extra veel schoonmaken. Dat kost veel tijd, merken we nu al”, vertelt Arien Van Pelt.


Niet alle kappers waren op maandagochtend al geopend. Knipoog Kappers op de Varkenmarkt bleven de deuren vandaag nog even gesloten. Marcel Neves van Knipoog vertelt: “Wij hebben er bewust voor gekozen om vandaag dicht te blijven, We benutten deze dag extra goed, zodat we morgen zo veilig mogelijk fris van start kunnen.” Het plaatsen van spatschermen en dragen van handschoenen en mondkapjes is even wat wennen, “maar we zijn ontzettend blij dat we weer lekker aan de slag mogen!”

Lees ook

Scooterrijder (17) zwaargewond na botsing, automobilist rijdt door

Een 17-jarige scooterrijder is donderdagavond zwaargewond geraakt bij een ongeluk in Sliedrecht. Een...

Let op: plaatselijk dichte mist

Het KNMI waarschuwt vrijdagochtend voor dichte mist in het westen van het land. Verkeer kan hier hin...

Gemeente Dordrecht wil verhuurvergunning verplichten om leegstand aan te pakken

De gemeente wil particuliere verhuurders aanpakken die zich niet aan de regels houden. Een verplicht...

Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 was tijd dicht

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. ...

Motorrijder rijdt door na scheppen fietser

Een motorrijder is donderdagmiddag doorgereden na een fietser te hebben geschept in Zwijndrecht. De ...

Goed nieuws voor je energierekening! De winter komt er nog niet aan

Schaatsen op de sloot in het dorp of een sneeuwpop maken in de achtertuin. Vergeet het voorlopig maa...