Die worden met de hand geschilderd door Margot Boers uit Barendrecht. Ze schilderde al een tijdje, maar wilde iets bijzonders doen en begon met het beschilderen van kerstballen. Eerst met gebouwen uit Barendrecht, daarna volgde Rotterdam en meer steden in het land, waaronder Dordrecht.
De ballen uit Dordrecht zijn volgens Boers een succes en ze kreeg steeds meer verzoekjes. "Een oud-Dordtenaar die nu in Groningen woont, mailde me of ik de Pottekade wilde schilderen. Binnenkort gaat er dus een pakketje naar het noorden."
Margot is zo'n 4 uur bezig met een kerstbal beschilderen. Onder andere de Grote kerk en het Stadhuis staan op een kerstbal. De kerstballen zijn te koop bij Intree Dordrecht.&t=39s