Dordrecht, Netherlands

Dordtse kinderen krijgen les over respect

Kinderen van basisschool IKC Wereldwijzer kregen woensdag middag een gastles van wel een bijzonder iemand. In het kader van de Week van de Respect stond wethouder Maarten Burggraaf voor de klas en vertelde ze over respect.
Maud Kannekens | 7 november 2018 17:55 | Aangepast op 7 november 2018 17:55
Burgemeester Kolff en wethouders Burggraaf, Van der Linden, Heijkoop, Sleeking en Stam gaan deze week op bezoek bij verschillende basisscholen om met de leerlingen te praten over respect en hoe dat gaat in de samenleving.

Leerlingen van basisschool IKC Wereldwijzer praatte met wethouder Burggraaf over respect en wat zij daarvan vinen. Ze gaven hun mening over 'gelijk zijn' en kregen van hem aan het einde een button om de les af te sluiten.&frags=pl%2Cwn

Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...

Laatste moestuin in PFAS-pilot aangepakt, maar zorgen blijven

Na de moestuinen in Sliedrecht en Papendrecht wordt momenteel de grond van Tuindersvereniging Winger...

37 locaties door gemeente Dordrecht nader onderzocht op PFAS

De gemeente Dordrecht gaat dit jaar 37 locaties laten onderzoeken waar mogelijk PFAS in de bodem aan...