Dordrecht, Netherlands

Dordtse krijgt in Breda klap met fles op haar hoofd

Een Dordtse vrouw van 22 jaar is woensdagavond rond 19.50 uur in een woning in Breda met een fles op haar hoofd geslagen door een 58-jarige vrouw uit Breda. De Bredase zou ook met een mes hebben gedreigd en stekende bewegingen hebben gemaakt. 
Leo Roubos | 11 juli 2019 11:16 | Aangepast op 11 juli 2019 11:16
De Dordtse was met haar vriend op bezoek bij een man in de Pelmolenstraat. Even nadat ze aan de voorkant het huis was uitgelopen om een hond uit te laten, kwamen via de achterdeur een man een een vrouw binnen.

Die vrouw had een glazen fles in haar rechterhand en een mes in haar linkerhand. Vervolgens werd de vrouw met de fles op haar hoofd geslagen. Daarnaast probeerde ze de vrouw met een mes te steken.

Het slachtoffer vluchtte via de achterdeur naar buiten, waar ze werd geholpen door omstanders die ook 112 belden. Toen de ambulance ter plaatse kwam bleek de vrouw enkele snijwonden op haar hoofd te hebben. Deze werden behandeld.

De vrouw die met de fles had geslagen, kon direct door de politie worden aangehouden. De recherche stelt een onderzoek naar haar in en naar de toedracht van het incident. Mogelijk gaat het om een zakelijk geschil.

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...