Dordrecht, Netherlands

Dordtse organiseert benefietconcert

In De Oude School in Dubbeldam organiseert Dordtenaar Truus Treep aanstaande zondag een benefietconcert. Zij is vrijwilliger bij de stichting Dordrecht-Bamenda, die Dordtenaren stimuleert om contact te leggen met inwoners van de Afrikaanse stad Bamenda in Kameroen. Dordrecht heeft een stedenband met Bamenda.
Vera Willers | 11 september 2017 11:25 | Aangepast op 11 september 2017 11:25
Treep wil met dit benefietconcert geld ophalen voor de bouw van een speel- en leerlokaal bij een speciale basisschool voor dove kinderen, de Integrated School for the Deaf Mbingo. De school is de enige in de regio die goed onderwijs biedt aan dove kinderen, waardoor hij erg populair is. Het speel- en leerlokaal is nodig om jonge kinderen al spelenderwijs gebarentaal, lezen en schrijven aan te leren. Daarnaast zal het lokaal de integratie van dove en horende kinderen moeten bevorderen, doordat de kinderen van de reguliere school les zullen krijgen samen met de dove kinderen.

De zaal opent om 14.00 uur. Een kaartje kost €15,-. Meer informatie kunt u vinden op http://www.dordrecht-bamenda.nl/projecten/speel-leerlokaal/. 

Meest gelezen

Voormalig ‘Visser’s Poffertjes’ eigenaar Frans overleden

Emmely Kokshoorn | Redactie Streek 56 | 19 feb 2026 17:37

Dordts carnaval groot succes, volgend jaar feest op het Statenplein?

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 17 feb 2026 15:00

Man gewond na steekincident in restaurant

Rijnmond | 23 feb 2026 08:00

Lees ook

Koningsslang kruipt rond in park, wandelaars bellen dierenambulance

Het is geen alledaags gezicht: een kronkelende slang van zeker een meter lang. Voorbijgangers zagen ...

Simon heeft stukje gesloopte Kikkerachtbaan Duinrell in voortuin: 'Mijn eerste achtbaan ooit'

Pretparkfanaat Simon de Bruijn heeft sinds kort een bijzondere attractie in zijn voortuin in Dordrec...

Brug over de Noord dicht, vakantie voorbij: drukte op de weg en bij waterbus

Het was deze ochtend extra druk in Alblasserdam. Het is de eerste maandag na de vakantie terwijl de ...

Eerste minderjarige asielzoekers aangekomen in pand bij winkelcentrum

De eerste van de tachtig minderjarige vluchtelingen zijn maandag aangekomen in Papendrecht. Ook de r...

LUISTER: Geen huis te krijgen, dus woon je bij je schoonouders

Noodgedwongen wonen bij je schoonouders, omdat de straat geen optie is. Het is de realiteit voor het...

FC Dordrecht morst punten tegen Jong Ajax: 'We hebben vandaag zelf de wedstrijd verloren'

In de laatste thuiswedstrijd van de periode heeft FC Dordrecht een gevoelige tik gekregen. De ploeg ...