gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse organiseert benefietconcert

In De Oude School in Dubbeldam organiseert Dordtenaar Truus Treep aanstaande zondag een benefietconcert. Zij is vrijwilliger bij de stichting Dordrecht-Bamenda, die Dordtenaren stimuleert om contact te leggen met inwoners van de Afrikaanse stad Bamenda in Kameroen. Dordrecht heeft een stedenband met Bamenda.

Vera Willers |  | Aangepast op
Treep wil met dit benefietconcert geld ophalen voor de bouw van een speel- en leerlokaal bij een speciale basisschool voor dove kinderen, de Integrated School for the Deaf Mbingo. De school is de enige in de regio die goed onderwijs biedt aan dove kinderen, waardoor hij erg populair is. Het speel- en leerlokaal is nodig om jonge kinderen al spelenderwijs gebarentaal, lezen en schrijven aan te leren. Daarnaast zal het lokaal de integratie van dove en horende kinderen moeten bevorderen, doordat de kinderen van de reguliere school les zullen krijgen samen met de dove kinderen.

De zaal opent om 14.00 uur. Een kaartje kost €15,-. Meer informatie kunt u vinden op http://www.dordrecht-bamenda.nl/projecten/speel-leerlokaal/. 

Lees ook

dubbelepolitie

Dordtenaar opgelicht door nepagenten, twee verdachten aangehouden

De politie heeft twee mannen opgepakt voor het oplichten van een Dordtenaar. Zij zouden zich afgelopen januari als politieagenten hebben voorgedaan bij in totaal drie slachtoffers. De verdachten zijn 26 en 27 jaar oud en komen uit Rotterdam.

kidsandcars.png

Een dag vol snelheid en geluk: ‘Kids and Cars’ laat kinderen even alles vergeten

Een dag om even helemaal te vergeten in wat voor vervelende situatie je zit. Voor 75 kinderen staat er zaterdag weer een mooie dag te wachten tijdens de elfde editie van ‘Kids and Cars’ in Alblasserdam. Een evenement waarbij zij mee kunnen rijden in exclusieve (sport)auto’s door de streek. De opbrengst gaat dit jaar naar het Prinses Máxima Centrum.

fotopopo.png

Dankzij helpende hand blijft politie in Zwijndrecht: ‘Wens van heel veel inwoners’

“De politie blijft in Zwijndrecht”, glundert burgemeester Leon Anink. Gevreesd werd dat (wijk)agenten door bezuinigingen elders een uitvalsbasis moesten vinden, maar in het gemeentehuis bood men een helpende hand. “De verhuizing was tussen de 15 en 25 meter.”

jokefoto.png

Iconische steward Joke neemt afscheid van FC Dordrecht: ‘Ik ga alles missen hier’

Ze raakte gewond, maar wordt ook luidkeels toegezongen. Na 25 jaar stopt Joke Louwersheimer (68) als steward van FC Dordrecht. Hoewel ze haar club maar moeilijk kan loslaten, vindt ze het mooi geweest. Met een lach en een traan neemt ze afscheid. “Ik heb een hoop vrienden gemaakt.”

relschopper FC.png

Supporter FC Dordrecht gaat opnieuw in de fout: veroordeeld voor openlijke geweldpleging

Een 31-jarige Dordtenaar heeft een voorwaardelijke celstraf van drie maanden opgelegd gekregen, voor het plegen van openlijk geweld tegen meerdere agenten. Dat deed hij in aanloop naar de wedstrijd van FC Dordrecht tegen FC Den Bosch, aan het begin van dit jaar.

merwedelingelijn01.jpg

Voor één euro een hele dag met het ov: Qbuzz in actie voor CliniClowns

Reizigers in de streek kunnen binnenkort een hele dag reizen voor één euro met het openbaar vervoer van Qbuzz. De opbrengst gaat naar de CliniClowns, een stichting die zorgt voor plezier en afleiding bij zieke kinderen.