gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse organiseert benefietconcert

In De Oude School in Dubbeldam organiseert Dordtenaar Truus Treep aanstaande zondag een benefietconcert. Zij is vrijwilliger bij de stichting Dordrecht-Bamenda, die Dordtenaren stimuleert om contact te leggen met inwoners van de Afrikaanse stad Bamenda in Kameroen. Dordrecht heeft een stedenband met Bamenda.

Vera Willers |  | Aangepast op
Treep wil met dit benefietconcert geld ophalen voor de bouw van een speel- en leerlokaal bij een speciale basisschool voor dove kinderen, de Integrated School for the Deaf Mbingo. De school is de enige in de regio die goed onderwijs biedt aan dove kinderen, waardoor hij erg populair is. Het speel- en leerlokaal is nodig om jonge kinderen al spelenderwijs gebarentaal, lezen en schrijven aan te leren. Daarnaast zal het lokaal de integratie van dove en horende kinderen moeten bevorderen, doordat de kinderen van de reguliere school les zullen krijgen samen met de dove kinderen.

De zaal opent om 14.00 uur. Een kaartje kost €15,-. Meer informatie kunt u vinden op http://www.dordrecht-bamenda.nl/projecten/speel-leerlokaal/. 

Lees ook

afgesloten de Munt 01

Herstel onderdoorgang de Munt laat op zich wachten: eerst tijdelijke maatregelen

Het herstel van de scheuren in de onderdoorgang bij de Munt laat nog even op zich wachten. Volgens de omgevingsdienst moeten eerst tijdelijke maatregelen worden genomen. “Op dit moment ligt de focus op de veiligheid.”

wethouder pont kop van het land

Roep om ingreep na fataal ongeluk bij pont, wethouder vraagt nog even geduld

Komen er extra maatregelen bij de veerstoep van Dordrecht naar Werkendam? Lokale politici eisen een snelle ingreep na een nieuw fataal ongeluk, maar het Dordtse stadsbestuur wil eerst een onderzoek van de politie afwachten.

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

Still1

Geven de Drechtsteden het goede voorbeeld bij landelijke klimaattop? ‘Durven dromen’

De Zwijndrechtse wethouder Jacqueline van Dongen is deze week namens de Drechtsteden vertegenwoordiger bij de landelijke klimaattop in Utrecht. De wethouder Toekomst en Leefomgeving strijdt tijdens de klimaatweek voor een betaalbaar en houdbaar warmtenet en deelt haar visie met tientallen geïnteresseerden.

orpheusensemble

Zondag op TV Dordrecht: Najaarsconcert Orpheus Ensemble

De Wilhelminakerk in Dordrecht zat op 4 oktober nagenoeg vol voor het najaarsconcert ‘Gloria Vivaldi’ van het Dordtse Orpheus Ensemble. Een registratie van dit concert is deze zondag te zien op TV Dordrecht.

wevershoevegooglemaps

Al twee jaar staat deze 18e-eeuwse hoeve leeg, maar nu komen er gloednieuwe woningen in

Al ruim twee jaar lang staat de eeuwenoude boerderij de Wevershoeve in Rijsoord leeg. Waar het pand eerst decennialang werd gebruikt als restaurant, moest het rijksmonument op zoek naar een nieuwe bestemming. Inmiddels is die definitief gevonden: er komen woningen in de hoeve.