gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse organiseert benefietconcert

In De Oude School in Dubbeldam organiseert Dordtenaar Truus Treep aanstaande zondag een benefietconcert. Zij is vrijwilliger bij de stichting Dordrecht-Bamenda, die Dordtenaren stimuleert om contact te leggen met inwoners van de Afrikaanse stad Bamenda in Kameroen. Dordrecht heeft een stedenband met Bamenda.

Vera Willers |  | Aangepast op
Treep wil met dit benefietconcert geld ophalen voor de bouw van een speel- en leerlokaal bij een speciale basisschool voor dove kinderen, de Integrated School for the Deaf Mbingo. De school is de enige in de regio die goed onderwijs biedt aan dove kinderen, waardoor hij erg populair is. Het speel- en leerlokaal is nodig om jonge kinderen al spelenderwijs gebarentaal, lezen en schrijven aan te leren. Daarnaast zal het lokaal de integratie van dove en horende kinderen moeten bevorderen, doordat de kinderen van de reguliere school les zullen krijgen samen met de dove kinderen.

De zaal opent om 14.00 uur. Een kaartje kost €15,-. Meer informatie kunt u vinden op http://www.dordrecht-bamenda.nl/projecten/speel-leerlokaal/. 

Lees ook

Point Blur_Aug052026_153914

Harde klap op Hastingsweg, drie mensen naar het ziekenhuis

Drie mensen zijn woensdag gewond geraakt bij een aanrijding op de Hastingsweg in Dordrecht. De botsing gebeurde even na drieën.

Sem Valk

FC Dordrecht raakt aanvoerder Valk kwijt aan eredivisionist Telstar

De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”

protest chemours

Actievoerders klimmen op dak van Chemours

Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.

Ongeluk A15 Papendrecht

A15 bij Papendrecht weer open na ongeluk

Twee voertuigen zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A15 bij Papendrecht. Eén voertuig belandde daarbij op zijn kop. De weg is vanaf Sliedrecht-Oost in de richting van Rotterdam volledig afgesloten geweest, maar is maandagavond weer open.

helikopterbovenrdam

Vijf gevechtshelikopters wekken regio: 'Door megaherrie uit bed getrild'

Boven een deel van deze streek is donderdagochtend een militaire oefening geweest met meerdere gevechtshelikopters. Het gaat om drie Apache-helikopters en twee Chinooks. De oefening begon rond 05.00 uur en zorgde bij verschillende regiogenoten voor ergernis omdat ze door het lawaai uit hun slaap zijn gehaald.

artikelfoto pompoen

Jan kweekt reuzenpompoenen: ‘Toen ik het voor het eerst zag, dacht ik: dat is Photoshop!’

Zon, veel water, beschutting tegen wind en een goede pit. Meer heb je niet nodig om een reuzenpompoen te laten groeien. Het is al meer dan tien jaar de passie van Jan Scheffe (77). Met als doel: de allergrootste en zwaarste van het land te kweken. Met het NK pompoen kweken voor de deur, is het de vraag of dat hem dit jaar voor het eerst gaat lukken.