Dordrecht, Netherlands

Dordtse Sportfestijn in Sportboulevard

In de Sportboulevard wordt vanmiddag een sportfestijn georganiseerd. Het is bedoeld voor kinderen van vier tot acht jaar en hun ouders. Nieuw is een speciaal aanbod voor kinderen met een beperking.
Peter Tromp | 30 maart 2018 11:20 | Aangepast op 30 maart 2018 11:20
Het Dordtse Sportfestijn is bedoeld om ook jonge kinderen kennis te laten maken met verschillende sporten. Er zijn ijs-, zaal-, veld- en watersportactiviteiten. Ook zijn er demonstraties.

Voor het eerst kunnen ook kinderen met een handicap kennismaken met sporten. Die leeftijdsgroep is wat ruimer, namelijk tussen de vier en twaalf jaar oud.

Vanmiddag worden ook clinics gegeven van verschillende zwem- en ijssporten. Daarvoor had je je van tevoren moeten aanmelden.

Het Dordtse Sportfestijn is bedoeld voor kinderen met hun ouders. het begint om 12.00 uur en duurt tot 15.00 uur. Deelname kost 2 euro.

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...