gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse tiener steekt vuurwerk af bij Zwijndrechts politiebureau

59f8cc6e72d5f7837df7cb1bff186820

Een 15-jarige Dordtenaar is maandagochtend door de politie opgepakt voor het afsteken van vuurwerk vlakbij het politiebureau in Zwijndrecht. Dat deed hij samen met een Zwijndrechtse leeftijdsgenoot.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Rond 08:30 uur hoorden agenten die op het bureau aan het werk waren een harde knal buiten. Naar buiten gesnelde agenten kregen van een getuige te horen hoe de jongens eruit zagen en dat ze op de fiets vertrokken waren, nadat zij vuurwerk hadden afgestoken.

De politie zag de jongens in de verte fietsen en zetten een achtervolging in. De jongens werden onder de Zwijndrechtse brug staande gehouden, waarnaar ze mee mochten naar het politiebureau.


Daar zijn hun ouders gebeld en op de hoogte gesteld van het gedrag van hun zoons en hebben ze beide een boete gekregen. Hoe veel ze precies moeten betalen is niet bekend, de officier van justitie bepaalt later de hoogte van de bekeuring.

Op de plaats waar het knalvuurwerk is afgestoken, is geen schade geconstateerd.


Foto: Politie Drechtsteden-Buiten

Lees ook

kraanwater Pexels

Kookadvies vanwege poepbacterie opgeheven: ‘Vervelend dat dit noodzakelijk was’

Het kraanwater in Dordrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Zwijndrecht kan gewoon gedronken worden. Dat meldt waterbedrijf Evides. Eerder gold er een kookadvies, omdat de E. colibacterie, beter bekend als de poepbacterie, in het water was gevonden.

6b6fb625-dd66-398f-8d29-f92032775c36

Tim is jongste advocaat van Nederland, maar staat het liefst zo min mogelijk in de rechtbank

Op zijn twintigste werd Tim Groeneweg uit Dordrecht beëdigd als advocaat in Rotterdam, als jongste ooit in Nederland. Maar voor hem draait het werk niet om die titel of leeftijd. “Het gaat om het vertrouwen dat je krijgt.”

altviool

Zomerconcert Trinitatiskapel zondag op TV Dordrecht

Een nieuw seizoen met zomerconcerten in de Trinitatiskapel in Dordrecht is in volle gang. Op TV Dordrecht is deze zondag een van deze concerten te zien: Strangers in the North, waarbij vier altviolisten hun krachten hebben gebundeld.

Nieuw project

Mannen veroordeeld voor beroven lachgasverkopers: ‘Bewuste samenwerking’

Drie mannen zijn onlangs veroordeeld voor de beroving op lachgasverkopers in Hardinxveld-Giessendam. Twee verdachten krijgen taakstraffen van 150 uur, een andere man moet alleen meebetalen aan de schadevergoeding aan de verkopers, tevens broers.

montage_RTV Dordrecht nieuws.00_00_56_25.Still001

Nog twee mogelijke locaties voor gezamenlijk zwembad, Blauwe Zoom valt af

Er zijn nog twee mogelijke plekken over voor een nieuw, gezamenlijk zwembad van Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam. De derde beoogde locatie, De Blauwe Zoom, is definitief van tafel.

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?