gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse tiener steekt vuurwerk af bij Zwijndrechts politiebureau

59f8cc6e72d5f7837df7cb1bff186820

Een 15-jarige Dordtenaar is maandagochtend door de politie opgepakt voor het afsteken van vuurwerk vlakbij het politiebureau in Zwijndrecht. Dat deed hij samen met een Zwijndrechtse leeftijdsgenoot.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Rond 08:30 uur hoorden agenten die op het bureau aan het werk waren een harde knal buiten. Naar buiten gesnelde agenten kregen van een getuige te horen hoe de jongens eruit zagen en dat ze op de fiets vertrokken waren, nadat zij vuurwerk hadden afgestoken.

De politie zag de jongens in de verte fietsen en zetten een achtervolging in. De jongens werden onder de Zwijndrechtse brug staande gehouden, waarnaar ze mee mochten naar het politiebureau.


Daar zijn hun ouders gebeld en op de hoogte gesteld van het gedrag van hun zoons en hebben ze beide een boete gekregen. Hoe veel ze precies moeten betalen is niet bekend, de officier van justitie bepaalt later de hoogte van de bekeuring.

Op de plaats waar het knalvuurwerk is afgestoken, is geen schade geconstateerd.


Foto: Politie Drechtsteden-Buiten

Lees ook

Yunus1920.jpg

Jeugdspeler Younous tekent eerste profcontract bij FC Dordrecht

FC Dordrecht legt de 19-jarige Yunus Younous vast. De spits uit de jeugdopleiding tekent zijn eerste profcontract bij de Schapekoppen en gaat een verbintenis aan tot medio 2029. In het vriendschappelijke duel met Schalke 04 II (3-0) maakte Younous zijn eerste officieuze doelpunt voor FC Dordrecht.

DSC_7608 (1)

Alle oefenduels FC Dordrecht bekend: drie beloftenploegen, vier keer in eigen stadion

Twee regioderby’s, drie beloftenploegen en twee tegenstanders uit ‘de woestijn’: het volledige oefenprogramma van FC Dordrecht is bekend. Waar de Krommedijkclub de afgelopen seizoen nog weleens een uitstapje maakte naar Zeeland, Noord-Brabant of Gelderland, blijft de ploeg deze voorbereiding dichtbij huis.

thumb website

Big Rivers dit jaar nóg drukker: buurmannen Cees en Ron missen geen editie

Op elke hoek van de straat livemuziek, de geur van eten uit verschillende foodtrucks, een lekker drankje in de hand, iconische kettingen en kleurrijke kleding. De 26ste editie van het Big Rivers festival in Dordrecht is ook dit jaar weer een feestelijke. “Het is gewoon hét feest van het jaar.”

bigrivers

Zaterdag op TV Dordrecht: Compilatie Big Rivers 2025

Om al een beetje in de sfeer te komen van Big Rivers 2026 is deze zaterdag nog een keer de compilatie van vorig jaar te zien op TV Dordrecht.

vrachtwagenbioscoop

Vrachtwagenbioscoop belicht femicide: 'Leer de signalen herkennen'

Een bijzondere verschijning deze dag op de Spuiboulevard in Dordrecht. Voor het Stadskantoor staat een vrachtwagenbioscoop, waarin een korte film en een expositie te zien zijn over femicide en signalen van geweld in relaties.

Geschiedenis PPD brug

Een brug met grootse plannen: de geschiedenis van de Papendrechtsebrug

Vóór 1967 was het de normaalste zaak van de wereld: wie de Beneden-Merwede oversteekt, stapt aan boord van de veerboot. Nu, bijna 59 jaar later, is de Papendrechtsebrug niet meer weg te denken uit onze streek. Nu de brug er dan echt uit ligt, gaan we terug naar de tijd dat er nog helemaal geen brug was en vragen Rijkswaterstaat historicus Jeroen Gijselhart: waarom is de Papendrechtsebrug eigenlijk ooit gebouwd?