gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse tiener steekt vuurwerk af bij Zwijndrechts politiebureau

59f8cc6e72d5f7837df7cb1bff186820

Een 15-jarige Dordtenaar is maandagochtend door de politie opgepakt voor het afsteken van vuurwerk vlakbij het politiebureau in Zwijndrecht. Dat deed hij samen met een Zwijndrechtse leeftijdsgenoot.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Rond 08:30 uur hoorden agenten die op het bureau aan het werk waren een harde knal buiten. Naar buiten gesnelde agenten kregen van een getuige te horen hoe de jongens eruit zagen en dat ze op de fiets vertrokken waren, nadat zij vuurwerk hadden afgestoken.

De politie zag de jongens in de verte fietsen en zetten een achtervolging in. De jongens werden onder de Zwijndrechtse brug staande gehouden, waarnaar ze mee mochten naar het politiebureau.


Daar zijn hun ouders gebeld en op de hoogte gesteld van het gedrag van hun zoons en hebben ze beide een boete gekregen. Hoe veel ze precies moeten betalen is niet bekend, de officier van justitie bepaalt later de hoogte van de bekeuring.

Op de plaats waar het knalvuurwerk is afgestoken, is geen schade geconstateerd.


Foto: Politie Drechtsteden-Buiten

Lees ook

Raatsie en Venema

Raatsie en Venema voorlopig aan de kant door blessures

FC Dordrecht-spelers Calvin Raatsie en Nick Venema komen voorlopig niet in actie. Beiden hebben een blessure opgelopen.

vogelsterfte

Waarom talloze vogels stierven in de Nieuwe Dordtse Biesbosch

De Nieuwe Dordtse Biesbosch is normaal gesproken een rustgevende plek met vrolijk fluitende vogels. Maar dat was kortgeleden helemaal niet zo'n zekerheid. In de plas werden namelijk tientallen dode vogels gevonden. De dieren waren slachtoffer geworden van botulisme, een verlammingsziekte veroorzaakt door gif van een bacterie in ondiep water.

priveviarijnmond

Voorzitter stichting steekt tienduizenden euro’s in eigen zak: boeren en dove mensen de dupe

De oud-voorzitter van de stichting Stedenband Dordrecht-Bamenda heeft meer dan 40.000 euro van de bankrekening gebruikt voor zichzelf en haar familie. Zij moet van de rechter het geld terugbetalen. De stichting is ernstig gedupeerd. Projecten om boeren en dove mensen te helpen liggen al geruime tijd stil.

IMG-20261004-WA0017 (1)

Geparkeerd busje in brand in Krispijn

In een geparkeerd busje in de Dordtse wijk Krispijn heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed. Dat gebeurde in de Albert Neuhuysstraat.

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

78004c49-bc3b-3485-973a-8b6b641aba25

Petra (49) is eenzaam en begint stiekem een erotische relatie met een patiënt

Petra bedrijft de liefde met een kwetsbare patiënt in de zorginstelling waar ze werkt. Op papier is ze een seksueel roofdier, dat misbruik maakt van haar positie. Maar klopt dat ook met de realiteit?