gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse tiener steekt vuurwerk af bij Zwijndrechts politiebureau

59f8cc6e72d5f7837df7cb1bff186820

Een 15-jarige Dordtenaar is maandagochtend door de politie opgepakt voor het afsteken van vuurwerk vlakbij het politiebureau in Zwijndrecht. Dat deed hij samen met een Zwijndrechtse leeftijdsgenoot.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Rond 08:30 uur hoorden agenten die op het bureau aan het werk waren een harde knal buiten. Naar buiten gesnelde agenten kregen van een getuige te horen hoe de jongens eruit zagen en dat ze op de fiets vertrokken waren, nadat zij vuurwerk hadden afgestoken.

De politie zag de jongens in de verte fietsen en zetten een achtervolging in. De jongens werden onder de Zwijndrechtse brug staande gehouden, waarnaar ze mee mochten naar het politiebureau.


Daar zijn hun ouders gebeld en op de hoogte gesteld van het gedrag van hun zoons en hebben ze beide een boete gekregen. Hoe veel ze precies moeten betalen is niet bekend, de officier van justitie bepaalt later de hoogte van de bekeuring.

Op de plaats waar het knalvuurwerk is afgestoken, is geen schade geconstateerd.


Foto: Politie Drechtsteden-Buiten

Lees ook

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?

Point Blur_Jun142026_103437 (1)

Twee geparkeerde auto's in vlammen op, mogelijk opzet

In Zwijndrecht zijn twee geparkeerde auto's zaterdagnacht verwoest door brand. Dat gebeurde aan de Lindtsebenedendijk, ter hoogte van de Perkstraat.

bachdordrecht

Zondag op TV Dordrecht: Bach als het stralend middelpunt van het universum

Deze zondag is op TV Dordrecht de première van een bijzonder concert van het recente Bachfestival. Het gaat om een moderne uitvoering door Hannes Minnaar en Het Nederlands Bach Consort van de beroemde orgelmis van Johann Sebastian Bach.

devellockhorst

Deze zwembaden zijn de komende dagen (deels) dicht

Twee zwembaden in onze streek zijn deze week een aantal dagen helemaal of gedeeltelijk dicht. In zwembad De Hoge Devel in Zwijndrecht wordt gewerkt aan het tegelwerk in het gebouw en in zwembad De Lockhorst in Sliedrecht wordt een lekkage bij het buitenbad verholpen.

Yunus1920.jpg

Jeugdspeler Younous tekent eerste profcontract bij FC Dordrecht

FC Dordrecht legt de 19-jarige Yunus Younous vast. De spits uit de jeugdopleiding tekent zijn eerste profcontract bij de Schapekoppen en gaat een verbintenis aan tot medio 2029. In het vriendschappelijke duel met Schalke 04 II (3-0) maakte Younous zijn eerste officieuze doelpunt voor FC Dordrecht.