Dordrecht, Netherlands

Dordtse tiener steekt vuurwerk af bij Zwijndrechts politiebureau

Een 15-jarige Dordtenaar is maandagochtend door de politie opgepakt voor het afsteken van vuurwerk vlakbij het politiebureau in Zwijndrecht. Dat deed hij samen met een Zwijndrechtse leeftijdsgenoot.
Petra Scheurwater | 8 juli 2019 13:07 | Aangepast op 8 juli 2019 13:07
Rond 08:30 uur hoorden agenten die op het bureau aan het werk waren een harde knal buiten. Naar buiten gesnelde agenten kregen van een getuige te horen hoe de jongens eruit zagen en dat ze op de fiets vertrokken waren, nadat zij vuurwerk hadden afgestoken.

De politie zag de jongens in de verte fietsen en zetten een achtervolging in. De jongens werden onder de Zwijndrechtse brug staande gehouden, waarnaar ze mee mochten naar het politiebureau.


Daar zijn hun ouders gebeld en op de hoogte gesteld van het gedrag van hun zoons en hebben ze beide een boete gekregen. Hoe veel ze precies moeten betalen is niet bekend, de officier van justitie bepaalt later de hoogte van de bekeuring.

Op de plaats waar het knalvuurwerk is afgestoken, is geen schade geconstateerd.


Foto: Politie Drechtsteden-Buiten

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Lees ook

Vrijwilligers overhandigen petitie aan burgemeester om sluiting van cultuurcentrum DOOR te voorkomen

‘Behoud de culturele broedplaats waar kunst, cultuur en mensen elkaar ontmoeten’, dat is de boodscha...

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

De Dordtse raad reageert vol afschuw op de gebeurtenissen op begraafplaats Essenhof. Daar zijn grave...

Kerstsfeer aan de Krommedijk, maar geen punten voor FC Dordrecht

Spectaculaire goals, wéér geen resultaat, een teruggekeerde aanvoerder en een indrukwekkende steunbe...

Caty Groen schrijft tiende boek in misdaadreeks: 'Als ik iets interessants voorbij zie komen, schrijf ik het gelijk op'

Een rechercheur, een onopgeloste moord en Dordrecht als decor: dat zijn de vaste ingrediënten van de...

Dit gebouw met 51 appartementen wordt gebouwd voor senioren en er zijn al 800 aanmeldingen

Al ruim drie jaar geleden werd het aangekondigd, maar nu is de verkoop van een nieuw appartementenco...

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Een explosief heeft een raam van een apotheek in Dordrecht vernield. Volgens de politie gebeurde dat...