gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse voedselbank gered door reacties op oproep nieuwe teamleiders

25786b092399ce41860adf20d4d174f6

De Dordtse Voedselbank deed eind maart een schreeuw om hulp. Eten was er namelijk genoeg, maar teamleiders om het eten verantwoord te kunnen verdelen, ontbraken. De meeste teamleiders vielen namelijk in de kwetsbare doelgroep van het coronavirus en konden daarom niet ingezet worden. Gelukkig meldden zich na de oproep van RTV Dordrecht nieuwe teamleiders vanuit alle hoeken.

Nynke Cuperus |  | Aangepast op
“Na de tv-uitzending hebben we veel reacties gehad”, zegt Matthijs van Muijen van de Voedselbank Dordrecht. Zo boden een aantal ervaren teamleiders van een supermarktketen zich aan en drie teamleiders van een restaurant. Ook kwam er hulp vanuit het Rode Kruis en helpt een slager die ZZP’er is. “We zijn blij dat we een aantal goede mensen hebben gevonden en trots op hen dat ze zo snel zijn ingewerkt", aldus Matthijs.

Waar de toekomst van de Voedselbank Dordrecht er even onzeker uit zag door het gebrek aan teamleiders, ziet het er nu heel anders uit. “Gelukkig hoeven we nu niet te sluiten. We hebben veel steun van de samenleving. Er is op dit moment genoeg geld, voedsel én vrijwilligers. Daar zijn we dankbaar voor.”
0e47c43b7a7cd757d98f8728763115c9

Lees ook

tiktokpolitie

Dordtenaar (18) aangehouden nadat hij vuurwapen op TikTok toont

Een 18-jarige Dordtenaar is op woensdag 8 juli aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. De politie kwam op het spoor van de verdachte door een foto van het wapen op een openbaar TikTok-account.

spuiboulevard

Snoeiwerk leidt tot tijdelijke omleiding

De gemeente Dordrecht snoeit komende week de wilgen langs het water aan de Spuiboulevard. Daarom wordt de weg van maandag 27 tot en met vrijdag 31 juli in één rijrichting tijdelijk afgesloten.

treinstationdordrecht

Treinen tussen Dordrecht en Rotterdam rijden weer

Het treinverkeer tussen Dordrecht en Rotterdam is dinsdagochtend weer volledig opgestart, nadat het een week heeft platgelegen na een stroomstoring. Wel worden nog werkzaamheden uitgevoerd aan de sporen langs het perron bij Rotterdam Stadion, maar dit heeft geen gevolgen voor de dienstregeling.

rwsdrechttunnel

Vrachtwagens in botsing in Drechttunnel, snelweg inmiddels weer vrij

In de Drechttunnel (A16) richting Breda zijn vrijdagochtend meerdere vrachtwagens tegen elkaar gebotst. De rechtertunnelbuis was tot 14.00 uur dicht, daarna was alles opgeruimd en de weg weer vrijgegeven.

PSX_20260728_194132

Wéér koolmonoxide gemeten in flat, zestien verdiepingen ontruimd

Een flat aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk is ontruimd nadat een koolmonoxidemelder is afgegaan in het gebouw. Volgens de brandweer zijn ook daadwerkelijk hoge concentraties koolmonoxide gemeten. Het is niet de eerste keer: in de afgelopen maanden is de gevaarlijke stof meermaals gemeten, na de vorige keer werd zelfs de gaskraan wekenlang dichtgedraaid.

businkbrandvaartuig

Pleziervaartuig in brand op Dordtsche Kil, opvarenden nagekeken door ambulancepersoneel

Op het water van de Dordtsche Kil heeft vrijdagochtend een pleziervaartuig in brand gestaan. De opvarenden zijn nagekeken door ambulancepersoneel, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.