gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Dordtse Vrije School viert 40e verjaardag

5f377db3fb607627907d37714452d401.jpg

Aan de Dubbelmondestraat was het donderdagochtend feest. De Dordtse Vrije School bestaat namelijk 40 jaar. Dit wordt uitgebreid gevierd, met een uitgebreid onbijt en onthulling van twee kunstwerken is dan ook officieel het startschot gegeven aan de festiviteiten.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
"We zijn eigenlijk gisterenavond al begonnen, toen hadden we een lezing van een Braziliaanse die een Vrije School heeft opgericht in Sao Paolo", vertelt Ria van der Kraan, directrice van de Dordtse Vrije School. "Vrijdag gaan we met alle Vrije Schoolleraren naar een groot evenement in Utrecht. Ook wordt er volgende week een tentoonstelling over onze school geopend in het Dordtse onderwijsmuseum."

De Vrije School is nog steeds erg populair, elk jaar komen er leerlingen bij. "De Vrije School groeit enorm, daar zijn we blij mee want dat is een teken dat we het goed doen. We groeien met een klas per jaar, omdat we blijkbaar passen in deze tijd, en dat moeten we vieren."

&t=6s

Lees ook

Brug over de Noord 2.jpg

Brug over de Noord even gestremd

De Brug over de Noord tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht is vrijdagmiddag ongeveer een uur gestremd geweest. Dat leverde in de directe omgeving vertraging op.

foto artikel hoedenmaakster.jpg

Erna maakt hoed voor Beatrix in 'Máxima': 'Ik heb de serie al drie keer teruggekeken'

Waar de een de serie ‘Máxima’ één keer uitkijkt, heeft Erna de afleveringen al honderden keren gezien. Aankomende zaterdag komt laatste aflevering van de bekende serie uit. En juist Erna’s hoeden hebben een prominente plek in de populaire serie.

archieffotopolitie.png

Bewoonster is nepagent te slim af, 17-jarige aangehouden

Een 17-jarige nepagent uit Dordrecht is aangehouden. Hij kwam eind maart bij een vrouw in Zevenhuizen langs om zogenaamd waardevolle spullen veilig te stellen, maar had er niet op gerekend dat de bewoonster inmiddels de echte politie had ingeschakeld.

plucheplakkers

'Dit moment sloeg een gat in het vertrouwen van FC Dordrecht'

De bekende nachtkaars dooft langzaam op de Krommedijk. FC Dordrecht heeft een theoretische kans om de nacompetitie te halen, maar de huidige nummer tien van de Keuken Kampioen Divisie weet ook dat het een lastig karwei wordt om nog de play-offs te halen.

pexels-mart-production-7230385.jpg

Celstraffen tot 10 jaar geëist in onderzoek naar overvallen, drugs- en wapenhandel

Als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, gaat een 40-jarige Ridderkerker tien jaar de cel in. Hij wordt niet alleen verdacht van drugshandel en de voorbereiding van gewelddadige overvallen, maar ook van wapenhandel, het bezit van vals geld en andere drugsfeiten. Ook tegen twee andere Ridderkerkers en tegen vier Rotterdammers zijn celstraffen geëist.

vos in zuidhoven.png

Vos laat zijn snuit zien in Dordtse woonwijk: 'Ik wist niet wat ik zag'

Als Jeffrey Erlings, bewoner van de wijk Zuidhoven in Dordrecht, op woensdagochtend zijn hond uitlaat, merkt hij al dat er iets rondsluipt. Later spot hij tot zijn grote verbazing een vos in zijn achtertuin, iets wat in Dordrecht steeds vaker gebeurt. "Gaaf joh!"