Dordrecht, Netherlands

Dordtse Vrije School viert 40e verjaardag

Aan de Dubbelmondestraat was het donderdagochtend feest. De Dordtse Vrije School bestaat namelijk 40 jaar. Dit wordt uitgebreid gevierd, met een uitgebreid onbijt en onthulling van twee kunstwerken is dan ook officieel het startschot gegeven aan de festiviteiten.
Petra Scheurwater | 19 september 2019 15:13 | Aangepast op 19 september 2019 15:13
"We zijn eigenlijk gisterenavond al begonnen, toen hadden we een lezing van een Braziliaanse die een Vrije School heeft opgericht in Sao Paolo", vertelt Ria van der Kraan, directrice van de Dordtse Vrije School. "Vrijdag gaan we met alle Vrije Schoolleraren naar een groot evenement in Utrecht. Ook wordt er volgende week een tentoonstelling over onze school geopend in het Dordtse onderwijsmuseum."

De Vrije School is nog steeds erg populair, elk jaar komen er leerlingen bij. "De Vrije School groeit enorm, daar zijn we blij mee want dat is een teken dat we het goed doen. We groeien met een klas per jaar, omdat we blijkbaar passen in deze tijd, en dat moeten we vieren."

&t=6s

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Zwembad Papendrecht dag langer dicht door brand, sporthallen deels open

Het zwembad in Papendrecht blijft ook donderdag de hele dag gesloten. Door een brand in een koelbox ...

Onderzoek ProRail oorzaak minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag reden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem. Dat heeft opnieuw te maken geha...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...