Dordrecht, Netherlands

Dordtse Vrije School viert 40e verjaardag

Aan de Dubbelmondestraat was het donderdagochtend feest. De Dordtse Vrije School bestaat namelijk 40 jaar. Dit wordt uitgebreid gevierd, met een uitgebreid onbijt en onthulling van twee kunstwerken is dan ook officieel het startschot gegeven aan de festiviteiten.
Petra Scheurwater | 19 september 2019 15:13 | Aangepast op 19 september 2019 15:13
"We zijn eigenlijk gisterenavond al begonnen, toen hadden we een lezing van een Braziliaanse die een Vrije School heeft opgericht in Sao Paolo", vertelt Ria van der Kraan, directrice van de Dordtse Vrije School. "Vrijdag gaan we met alle Vrije Schoolleraren naar een groot evenement in Utrecht. Ook wordt er volgende week een tentoonstelling over onze school geopend in het Dordtse onderwijsmuseum."

De Vrije School is nog steeds erg populair, elk jaar komen er leerlingen bij. "De Vrije School groeit enorm, daar zijn we blij mee want dat is een teken dat we het goed doen. We groeien met een klas per jaar, omdat we blijkbaar passen in deze tijd, en dat moeten we vieren."

&t=6s

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...

Leren lezen met Aap, Noot, Mies? 'Ik moest vaak nablijven!'

Een nieuwe tentoonstelling in het Nationaal Onderwijsmuseum plaatst Cornelis Jetses in de schijnwerp...

Buurman schiet te hulp bij beginnende woningbrand

Bij een huis in Ridderkerk heeft maandagmiddag korte tijd brand gewoed. De bewoners waren op dat mom...

Dagenlang geen treinverkeer op MerwedeLingelijn

Op de MerwedeLingelijn tussen Dordrecht en Geldermalsen rijden van woensdag 23 juli tot en met zonda...

Meer cruises op komst, maar: ‘We zijn niet alleen een parkeerplaats voor de molens’

De gemeente Dordrecht gaat in zee met cruiseschipmaatschappij Viking om meer riviercruiseschepen naa...