Dordrecht, Netherlands

Dordtse wint DSW Bruggenloop

De Dordtse psychologe Judith Janszen-Loekemeyer kwam gisteren als eerste vrouw over de eindstreep bij de Rotterdamse DSW Bruggenloop.
Gert van der Steen | 10 december 2018 10:30 | Aangepast op 10 december 2018 10:30
Ze had 57.07 nodig voor de 15 kilometer lange wedstrijd, die over 6 bruggen gaat. De omstandigheden waren zwaar met regen en veel wind.

Bij de mannen was Yorben Ruiter winnaar in 45 minuut 51.

“De Bruggenloop is ook een evenement voor bikkels. Echt Rotterdams”, zegt organisator Mario Kadiks. “Maar ook dit jaar met 12.000 startbewijzen was het weer stijf uitverkocht”.

Meest gelezen

Brandweer uitgerukt voor incident in Wijnstraat

Redactie Streek 56 | 27 aug 2025 16:21

Rechter geeft Hans Klok gelijk: opbouw tent in Dordrecht mag beginnen

Redactie Streek 56 | Tristan Kans | 2 sep 2025 12:18

Lees ook

Wie wordt de tweede kinderburgemeester van Papendrecht?

De gemeente Papendrecht is de zoektocht gestart naar een nieuwe kinderburgemeester. De termijn van d...

Eindelijk nieuwe locatie voor sportschool: ‘Ik word door iedereen gefeliciteerd’

Sportschool Diamond Gym in Zwijndrecht heeft eindelijk de deuren van een nieuwe locatie geopend. Na ...

Voedselbank zoekt vrijwilligers voor inzamelactie: 'Het zijn producten waar wij echt tekort aan hebben'

Voedselbank Sliedrecht organiseert volgende week een actie in de Albert Heijn voor haar groeiend aan...

Deze fietsenstalling is straks niet meer te gebruiken

Na tientallen jaren sluit de fietsenstalling aan de Kolfstraat in Dordrecht. Vanaf maandag 6 oktober...

Gemeente wil oplossing voor tekort aan schoollocaties: 'Dit jaar nog'

Er moet een einde komen aan het tekort aan schoolgebouwen in Sliedrecht. De gemeente gaat daarom de ...

Verdediger Fonville na vier duels voor recordbedrag weg bij FC Dordrecht

Op de laatste dag van de transfermarkt deed ook FC Dordrecht nog snel zaken. Het verblijf van vleuge...