Dordrecht, Netherlands

Drechtsteden kiezen voor groene energie

De gemeente Dordrecht is samen met andere gemeenten in de Drechtsteden overgestapt op groene stroom. Vanaf 1 januari heeft de gemeente een contract met de energieleverancier Greenchoice.
Robert van Loon | 20 januari 2017 13:52 | Aangepast op 20 januari 2017 13:52
Het was een voorwaarde bij de inkoopprocedure van de Drechtsteden dat de volgende energieleverancier groene energie zou leveren. Greenchoice bleek de beste papieren te hebben.

De nieuwe leverancier wekt stroom op via windmolens en biogas. Het uitgestoten gas wordt gecompenseerd met de aanplanting van bossen.

Lees ook

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...

Het Leerpark krijgt 'nu echt!' een eigen station

Er zijn grootse plannen voor het Dordtse spoor en die gaan miljoenen kosten. Dordrecht verwacht in d...

Vertrekkers, nieuwelingen én K-pop aan de Krommedijk

De Plucheplakkers komen uit de winterstop! Omdat FC Dordrecht-Helmond Sport is afgelast, publiceren ...