Dordrecht, Netherlands

Drechttunnel vanavond dicht

De Drechttunnel is vanavond dicht richting Dordrecht. De afsluiting start om middernacht en duurt tot zaterdagochtend 06.00 uur. Als het tegenzit gaat de tunnel ook in de nacht van zaterdag op zondag dicht
Peter Tromp | 12 januari 2018 10:53 | Aangepast op 12 januari 2018 10:53
Rijkswaterstaat sluit de tunnel af wegens werkzaamheden aan het hoogtedetectiesysteem. Pas donderdag is de noodzaak bekend geworden. Omdat het werk op korte termijn moet worden uitgevoerd en Rijkswaterstaat tot maart zit volgepland met andere klussen, moet het dit weekend plaatsvinden.

De Heinenoordtunnel in de A29 bij Barendrecht is dit weekend ook dicht. De afsluiting geldt voor dezelfde tijden als bij de Drechttunnel. De Heinenoordtunnel is in beide richtingen afgesloten.

Vanwege de afsluitingen hoeft er bij de Kiltunnel dit weekend geen tol betaald te worden.

In de nacht van vrijdag 2 op zaterdag 3 februari wordt de tunnel ook afgesloten, maar dan in de richting Rotterdam. Ook dan zou de tunnel in de nacht van zaterdag op zondag voor een tweede keer dicht kunnen zijn als het werk uitloopt. Overdag is de tunnel wel gewoon open. 

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Dordrecht krijgt vijf nachtwinkels. De meeste daarvan zullen compleet nieuwe zaken worden. De winkel...

Brandweer uitgerukt voor schoorsteenbrand in Papendrecht

Aan de Westeind in Papendrecht was donderdagmiddag rond 15.00 uur een schoorsteenbrand. De vlammen k...

Hoe is FC Dordrecht 2026 begonnen? De Plucheplakkers buigen zich over dat en meer

De Plucheplakkers blikken terug op het eerste duel van FC Dordrecht in 2026. Ze noteren een 1-1 geli...

Kelly (38) krijgt ook in hoger beroep cel en tbs voor moord op 9-jarige zoon

De 38-jarige Kelly V. die haar zoontje Kian (9) om het leven bracht, is in hoger beroep veroordeeld...

Jonge bomen en struiken krijgen een tweede leven met uitdeelactie in Papendrecht

Liefhebbers van het planten en onderhouden van bomen en struiken kunnen op 30 januari hun hart ophal...

Twee Dordtse wijken in de gevarenzone: hevige regenval groot probleem

Ook in Dordrecht zijn er wijken die onvoldoende bestand zijn tegen hevige regenval met alle gevolgen...