Drie muzikale avonden in de Augustijnenkerk in aanloop naar Pasen
De Augustijnenkerk houdt volgende week drie muzikale avonden in aanloop naar Goede Vrijdag en Pasen. Op dinsdag 12, woensdag 13 en donderdag 14 april staan muziek, zang, gebed, stilte en een overdenking centraal tijdens de avonden.
Iedere avond heeft een eigen thema: ‘Zie de Mens’, ‘Zie uw Koning’ en ‘Zie Het Lam van God’. Het programma start om 19:30 uur. Twintig minuten hiervoor gaan de deuren van de kerk open.
Passion
Op donderdagavond worden er door het orkest enkele bekende gedeelten uit de Matthäus Passion uitgevoerd. Ook zullen er schilderijen te zien zijn van de Dordtse schilder Jan van ‘t Hoff.
De toegang is vrij en vooraf reserveren is niet nodig. De avonden zijn ook te volgen via www.wijk2en7dordrecht.nl