Dordrecht, Netherlands

Drie zwaneneieren gestolen aan de Nassauweg

Het goede nieuws kwam gisteren. Eindelijk zijn drie van de zes zwaneneieren uitgekomen. Helaas is er ook slecht nieuws. Het zwanennest aan de Dordtse Naussauvijver is gistermiddag bestolen van de andere drie eieren.
Petra Scheurwater | 30 mei 2018 12:39 | Aangepast op 30 mei 2018 12:39
Hoewel de pasgeboren zwaantjes lekker in het water zwemmen met hun ouders, is het niet bekend waar de broertjes en zusjes uithangen. Een buurtbewoonster liet RTV Dordrecht weten dat zij van een jongen die met zijn opa bij het nest stond, heeft gehoord hoe de eieren gestolen zijn. ,,Er kwam een knul op een brommer aan, sprong over het hek, pakte de eieren en ging ermee vandoor."

Hekken

Wekenlang werd het zwanennest bewaakt door buurtbewoners en medewerkers van de dierenambulance. Ze waren bang dat de broedende zwaan gestoord zou worden door schoolgaande kinderen en mensen die hun hond uitlieten.

RTV Dordrecht meldde gisteren al hoe blij de buurtbewoners waren dat de andere drie eieren uitkwamen.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...