Leerlingen op de prinses Juliana School hebben vandaag kennisgemaakt met de campagne 'DrinkWater'.
Redactie Streekomroep | 25 juni 2026 12:00
Redactie Streekomroep | 17 juni 2026 10:30
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 16 juni 2026 13:30
rampen
De Veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid en Rotterdam-Rijnmond vinden het ‘onacceptabel’ als er geen goed alternatief is wanneer het luchtalarm op 1 januari 2028 verdwijnt. Dat meldt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten namens in totaal vier veiligheidsregio’s in een brief aan de Tweede Kamer.
Ayoub Ouarghi is de nieuwe aanwinst van FC Dordrecht. De achttienjarige middenvelder wordt één seizoen gehuurd van Feyenoord. Afgelopen seizoen debuteerde de middenvelder al voor het eerste elftal van Feyenoord. Ook linkervleugelverdediger Lucas Gardenier wordt één seizoen gehuurd van de club uit Rotterdam-Zuid.
Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.
Hoofdgast in Studio De Witt is zaterdag Ronald Roël. De radiomaker, die jarenlang de Zwijndrechtse politiek op de voet volgde, zet een punt achter zijn lokale radiocarrière. Als interviewer en presentator van ATOS Radio groeide hij uit tot een bekend gezicht van de lokale omroep.
Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”
Verontwaardiging in Dubbeldam vanwege het nieuws dat 21 lichamen in 2020 vanaf de begraafplaats in de Dordtse wijk naar begraafplaats Essenhof zijn versleept. Nabestaanden wisten hier niets van en daarnaast is door administratieve rompslomp niet duidelijk welke lichamen er zijn verplaatst.