Dordrecht, Netherlands

Dronken bestuurder rijdt al 10 jaar zonder rijbewijs

Een 27-jarige man uit Den Bosch is zaterdagnacht om kwart voor twee zijn rijbewijs kwijt geraakt nadat hij door agenten werd gecontroleerd op alcohol. De man was echter niet in het bezit van een rijbewijs en reed al 10 jaar zonder.
Robert van Loon | 1 juni 2019 10:52 | Aangepast op 1 juni 2019 10:52
De man werd door de politie gecontroleerd toen hij zonder verlichting over de Smitsweg reed. Omdat de man naar alcohol rook moest hij mee naar het bureau en meedoen aan een ademonderzoek. De man bleek 645 ugl te blazen. Dat is ongeveer rond de acht glazen.


Toen de agenten het rijbewijs van de man wilden invorderen kwam de aap uit de mouw, de man had geen rijbewijs en reed al 10 jaar zonder over straat. De man heeft een aantal bekeuringen gekregen en mag zich binnenkort melden bij de rechter.

Lees ook

Van kindertekening tot AI: 15 inzendingen voor ontwerpwedstrijd FC Dordrecht

Welke nieuwe afbeelding verschijnt straks op de achterzijde van de Noordtribune van het FC Dordrecht...

Brandweer takelt slachtoffer uit ruim van schip

In het ruim van een schip aan het Nanengat in Papendrecht is dinsdagochtend iemand uitgegleden. Het ...

Auto belandt in sloot, bestuurder haalt alvast droge kleren

Een automobilist heeft dinsdagmiddag een nat pak gehaald in Dordrecht. Hij belandde rond 12.30 uur m...

Verbinder van Dordt ontvangt Johan de Witt-speld: ‘Een stevige schouderklop’

Oud-journalist Hans Berrevoets (73) heeft uit handen van burgemeester Nanning Mol de Johan de Witt-s...

Vrouwen eisen de nacht op in nieuwe uitzending van Praatpaal

Dinsdagavond om 20:00 uur is er een nieuwe uitzending van Praatpaal op Drechtstad FM. Deze keer best...

Drie auto's botsen op A15

Weggebruikers op de A15 hebben dinsdagochtend te maken met vertraging. Op de weg bij Hardinxveld-Gie...