Dordrecht, Netherlands

Dutch Windmills uit basketbalcompetitie gehaald

De Dordtse basketbalclub Dutch Windmills is er niet in geslaagd om voor 10 april de financiën op orde te krijgen. Daarom heeft de Basketbal League besloten de club uit de competitie te halen. Alle geplande wedstrijden met de club gaan niet door.
Robert van Loon | 10 april 2019 09:29 | Aangepast op 10 april 2019 09:29
Dat heeft de Basketbal League woensdag op haar website bekend gemaakt.



De club werd eerder al de toegang tot de Sportboulevard ontzegd omdat ze de huur sinds 1 januari niet betaald hebben. Dit weekend werd bekend dat er een nieuwe sponsor is gevonden voor de club en sprak de interim-voorzitter de hoop uit het einde van het seizoen te kunnen halen en over twee jaar mee te doen om de beker.



Of de club een doorstart maakt is nog niet bekend. Voor de competitie betekend het dat de punten van de club uit het schema worden gehaald

Meest gelezen

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Big Rivers van start: zo zag de drukke eerste festivalavond eruit

Corrado Francke | Stijn van der Poel | 12 jul 2025 08:00

Lees ook

Coffeeshopbezoek eindigt in steekpartij met schaar: OM wil verdachte vrijspreken

De 21-jarige man die verdacht wordt van een steekpartij op het Bagijnhof in Dordrecht moet worden vr...

Rook uit scheepsruim, olierestjes in brand

Bij een scheepswerf aan de Merwedestraat in Dordrecht heeft korte tijd brand gewoed in het ruim van ...

Fietscursus voor ouderen: ‘Soms schrik ik me rot’

De aanwezigheid van elektrische stepjes, snelle fietsen en fatbikes op de fietspaden zorgt ervoor da...

Kortstondige romance mondt uit in stalking en bedreiging: 730 berichten op één dag

Tegen een dertigjarige man uit Oudekerk aan den IJssel is een voorwaardelijke celstraf en een gebied...

Zonder auto tóch door de milieustraat dankzij Conny: ‘Ik ben intens blij’

De Dordtse milieustraat is toegankelijk gemaakt voor bewoners zónder auto. En dat allemaal dankzij e...

Watertoren krijgt cultureel café: ‘Dit is een hele toffe locatie’

De watertoren van Zwijndrecht zal vanaf komend najaar publiek toegankelijk worden, met de mogelijkhe...