Dordrecht, Netherlands

Eenzame rups verbindt jong en oud

Het prentenboek ‘De eenzame rups – een zoektocht naar geluk’, wordt volgende week gepresenteerd bij Vogelvereniging de Volière. Het boek geschreven door Petra Roelofs komt op 3 oktober uit naar aanleiding van de week van de eenzaamheid.
Maud Kannekens | 28 september 2018 17:48 | Aangepast op 28 september 2018 17:48
Het verhaal gaat over een eenzame rups die woont onder de vlinders en zijn geluk na vindt ontpopping. De ontpopping staat als metafoor voor bewustwording.

Roelofs geeft dit boek uit als onderdeel van het ‘Regenboogvlinderproject’. Dit project heeft als doel eenzaamheid om te zetten naar verbondenheid.

Woensdag worden er van 13:00 uur tot 16:00 uur verschillende creatieve activiteiten gepland om aan mee te doen. Ook is er spreekuur voor vitaler leven van mensen die er baat bij hebben.

Lees ook

Levenswerk van RTV Papendrecht-vrijwilliger gestolen uit garage: 'Ik kon het gewoon niet geloven'

Voor de 57-jarige Erik Vastenouw uit Papendrecht begon afgelopen weekend dramatisch. Toen hij laat o...

Ander plan Biggetjespark na vondst poep in water: niet dempen, maar verder uitgraven

De gemeente Dordrecht komt met een nieuw plan voor het Biggetjespark in Sterrenburg. De eerder aange...

Regiogenoten kennen eerste tegenstander op WK darts: 'Had slechter gekund'

Wesley Plaisier uit Hendrik-Ido-Ambacht neemt het in de eerste ronde van het WK darts op tegen Lukas...

Beveiliger mishandeld, burgemeester geschokt: 'Dit tolereren we niet!'

Een beveiliger is afgelopen weekend mishandeld bij winkelcentrum Hoog Ambacht. De burgemeester van H...

Megaklus van 20 miljoen euro in Crabbehof: 238 huurwoningen worden verduurzaamd

Ruim 230 sociale huurwoningen in de Dordtse wijk Crabbehof ondergaan een ingrijpende metamorfose. He...

Let op: Papendrechtsebrug één avond en nacht dicht

De Papendrechtsebrug in de N3 is vanaf maandagavond in beide richtingen dicht. Rijkswaterstaat voert...