Dordrecht, Netherlands

Eenzame rups verbindt jong en oud

Het prentenboek ‘De eenzame rups – een zoektocht naar geluk’, wordt volgende week gepresenteerd bij Vogelvereniging de Volière. Het boek geschreven door Petra Roelofs komt op 3 oktober uit naar aanleiding van de week van de eenzaamheid.
Maud Kannekens | 28 september 2018 17:48 | Aangepast op 28 september 2018 17:48
Het verhaal gaat over een eenzame rups die woont onder de vlinders en zijn geluk na vindt ontpopping. De ontpopping staat als metafoor voor bewustwording.

Roelofs geeft dit boek uit als onderdeel van het ‘Regenboogvlinderproject’. Dit project heeft als doel eenzaamheid om te zetten naar verbondenheid.

Woensdag worden er van 13:00 uur tot 16:00 uur verschillende creatieve activiteiten gepland om aan mee te doen. Ook is er spreekuur voor vitaler leven van mensen die er baat bij hebben.

Meest gelezen

Scheffersplein krijgt metamorfose: plein moet het hele jaar bruisende plek gaan worden

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 12 mrt 2026 08:00

Lees ook

FC Dordrecht laat kans liggen om gat te slaan in strijd om play-offs

In het gevecht om de play-offtickets had FC Dordrecht zaterdag een mooie slag kunnen slaan. Tegensta...

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...