Dordrecht, Netherlands

Eerste editie Hiphop Grote Prijs van Dordt

In de Popcentrale konden hiphop-liefhebbers zaterdagavond hun hart ophalen bij de eerste editie van de hiphopcompetitie voor de Grote Prijs van Dordt. Voor deze competitie is er maar één ronde, dus waren er gelijk winnaars.
Gert van der Steen | 17 februari 2020 10:37 | Aangepast op 17 februari 2020 10:37
De Pro Price (van de jury) ging naar D-Drecht Planet. Dit is nog maar een jonge groep van nauwelijks een jaar, maar de jury vond zowel hun performance, producties en tracks als hun publieksinteractie ijzersterk. De prijs omvat o.a. een optreden op Wantijpop en een Keymusic-waardebon.

Superisha kreeg de Support Price van het publiek. Zij won de dB-meting: het publiek schreeuwde voor haar het hardst. Deze jonge rapper is een jaar geleden met de jongerenwerkers van R-Newt aan haar teksten gaan werken en dat werd nu beloond. Zij zal o.a. optreden op Big Rivers.

Lees ook

Meester Maurien speelt Backstreet Boys op basisschool en dat levert hem honderdduizenden kijkers op

Hij had nooit gedacht dat hij zoveel kijkers zou trekken, toen meester Maurien begon met het plaatse...

Petitie voor behoud cultuurcentrum DOOR bijna 1000 keer ondertekend

Een petitie om cultuurcentrum DOOR in Dordrecht te behouden, is tot donderdagochtend meer dan duizen...

FIOD valt ook binnen in woning Arnout Damen en arresteert twee medewerkers scheepsbouwer

De inval van de FIOD in het huis van Kommer Damen in Noordeloos was niet de enige in het lopende ond...

Kluisjes scholieren gecontroleerd: pepperspray en vuurwerk gevonden

Bij een grootschalige controle bij vier middelbare scholen in Zwijndrecht zijn deze week verschillen...

Wethouder door het stof voor openmaken kisten in grafkelders: 'Had nooit mogen gebeuren'

In de grafkelders van de Dordtse begraafplaats Essenhof zijn sinds 2013 kisten geopend terwijl de na...

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...