Dordrecht, Netherlands

Eerste fase verbouwing Bieshof bijna klaar

De stationszijde van Winkelcentrum Bieshof is bijna klaar. Er wordt sinds september flink gerenoveerd, in juni moet het geheel worden opgeleverd.
Vivian Rutte | 12 januari 2021 17:26 | Aangepast op 12 januari 2021 17:26
Zo zijn er nieuwe groenvoorzieningen gerealiseerd met wandelpaden ertussen. “Op die paden moet nog grind komen, maar dat doen we in het voorjaar,” zegt Walter Weeda, voorzitter van de winkeliersvereniging Bieshof.

Ook komen er extra invalideparkeerplaatsen en wordt er de komende tijd nog gewerkt aan de achterzijde van het winkelcentrum.&t=1s

Lees ook

Van jeugdhonk tot N3-tunnel: zo hopen Papendrechtse partijen op jouw stem

Verkiezingsprogramma's staan soms vol algemeenheden, maar tussen de regels door zijn ook best wat co...

Geen trekpleisters, maar hedendaagse gebouwen: Ridderkerk nu te zien in LEGO-vorm

Van de brandweerkazerne tot het gemeentehuis. In de Oudheidkamer van Ridderkerk is het dorp te zien ...

De Stemming in Molenlanden: ‘Het is mikken op de stoepjes’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe kinderopvang opent op plek Happy4Kids

Een nieuwe kinderopvang opent haar deuren op de locatie waar de beruchte kinderopvang Happy4Kids eer...

Azc's Molenlanden hot topic, wat staat er in de verkiezingsprogramma's?

Geen enkele partij in de gemeente Molenlanden was en is tegen de komst van asielzoekerscentra. Wel s...

Van zittend reanimeren tot kleine wondjes: tientallen beeldbelgesprekken voorkomen misverstanden ambulancedienst

De Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid heeft al tientallen keren zorg kunnen verlenen via beeldbellen ...