Dordrecht, Netherlands

Eerste fase verbouwing Bieshof bijna klaar

De stationszijde van Winkelcentrum Bieshof is bijna klaar. Er wordt sinds september flink gerenoveerd, in juni moet het geheel worden opgeleverd.
Vivian Rutte | 12 januari 2021 17:26 | Aangepast op 12 januari 2021 17:26
Zo zijn er nieuwe groenvoorzieningen gerealiseerd met wandelpaden ertussen. “Op die paden moet nog grind komen, maar dat doen we in het voorjaar,” zegt Walter Weeda, voorzitter van de winkeliersvereniging Bieshof.

Ook komen er extra invalideparkeerplaatsen en wordt er de komende tijd nog gewerkt aan de achterzijde van het winkelcentrum.&t=1s

Lees ook

Vuurwapen blijkt nep: jongen bedreigd met balletjespistool

De drie jongens die worden verdacht van het bedreigen van een jongen in Zwijndrecht hadden geen echt...

Gevangene mag buiten PI werken, maar daar gaat het mis: breekt kaak van collega

Tijdens werkzaamheden buiten de Dordtse gevangenis, heeft een gedetineerde een collega mishandeld. D...

Alles voor ijs in de binnenstad: duiker in het water voor schaatsbaan

Nog drie weken wachten en dan viert de goedheiligman zijn verjaardag. Toeval of niet, tijdens het ho...

Steeds meer boa’s met bodycams, al is niet iedere gemeente voorstander

Steeds meer handhavers in onze regio krijgen bodycams. Ridderkerk is het meest recente voorbeeld waa...

Vakbonden leggen nieuw cao-voorstel Chemours naast zich neer

Vakbonden CNV en FNV hebben het cao-voorstel van Chemours afgewezen. Het chemiebedrijf stelde komend...

Duikers rukken uit om meeuw uit benarde situatie te redden

Het redden van een verstrikt geraakte meeuw in Dordrecht heeft afgelopen weekend veel voeten in de a...