Dordrecht, Netherlands

Eerste Meet Up 078 voor leraren

Voor de eerste keer organiseren leraren een Meet Up waar ze hun passie voor het beroep kunnen delen met iedereen die bij het onderwijs in de Drechtsteden betrokken is.
Gert van der Steen | 11 maart 2019 11:14 | Aangepast op 11 maart 2019 11:14
De avond wordt geopend door ex-wethouder Bert van de Burgt. Avondvoorzitter is Joana Oliveira.

In het eerste uur van de bijeenkomst zijn er workshops waar verschillende leraren vertellen over de vormgeving van hun onderwijs voor maatschappijvakken, taal en ICT.

Daarna is er gelegenheid om samen verder te praten over het vak bij een hapje en een drankje.

Deze eerste Meet Up wordt gehouden bij het Da Vinci College aan de Romboutslaan 34. Er wordt naar gestreefd meerdere Meet Ups per jaar te houden, steeds op een andere onderwijslocatie.

Deelname is gratis, maar aanmelden is wel nodig: www.meetup078.ga.

De Meet Up vindt plaats op dinsdag 12 maart van 19.30 tot 21.30 uur.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Bewoners voelen zich onveilig na fataal ongeluk: ‘Het was wachten tot het misging’

Na het verkeersdrama dinsdagmiddag op de Dordtse Krispijnseweg gaat het de dag erna vooral over hard...

Voedselbank Dordrecht viert éénjarig bestaan met muurschildering en extra hulpverlening

De Dordtse voedselbank aan de Edisonstraat vierde woensdag haar éénjarig bestaan. Ter gelegenheid da...

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...

Voetganger (34) die werd geschept door auto in ziekenhuis overleden

De voetganger die dinsdag aan het einde van de middag op de Krispijnseweg in Dordrecht werd aangered...