Dordrecht, Netherlands

Eerste Meet Up 078 voor leraren

Voor de eerste keer organiseren leraren een Meet Up waar ze hun passie voor het beroep kunnen delen met iedereen die bij het onderwijs in de Drechtsteden betrokken is.
Gert van der Steen | 11 maart 2019 11:14 | Aangepast op 11 maart 2019 11:14
De avond wordt geopend door ex-wethouder Bert van de Burgt. Avondvoorzitter is Joana Oliveira.

In het eerste uur van de bijeenkomst zijn er workshops waar verschillende leraren vertellen over de vormgeving van hun onderwijs voor maatschappijvakken, taal en ICT.

Daarna is er gelegenheid om samen verder te praten over het vak bij een hapje en een drankje.

Deze eerste Meet Up wordt gehouden bij het Da Vinci College aan de Romboutslaan 34. Er wordt naar gestreefd meerdere Meet Ups per jaar te houden, steeds op een andere onderwijslocatie.

Deelname is gratis, maar aanmelden is wel nodig: www.meetup078.ga.

De Meet Up vindt plaats op dinsdag 12 maart van 19.30 tot 21.30 uur.

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 16 jan 2026 14:00

Lees ook

De lindebomen aan de Spuiboulevard gaan verhuizen

Ja, je leest het goed: er worden volgende week 28 lindebomen verhuisd. De Spuiboulevard wordt omgeto...

‘De kans op ongelukken wordt steeds groter’, hier moeten drempels dat voorkomen

Er zijn drempels op komst op de Laan van Londen in Dordrecht. Volgens bewoners én kersvers verkeersw...

Een groene tuin in vijf stappen: ‘Eén groot natuurgebied maken’

Hoe kun je je tuin vol tegels omtoveren tot een ware stadsoase? Tijdens een speciale cursus bij Duur...

Ook interim directeur Sociale Dienst weggestuurd: ‘Onvoldoende draagvlak’

Het lukt het bestuur van de Sociale Dienst Drechtsteden (SDD) maar niet om de problemen bij de diens...

Vastgelijmde liftknoppen hersteld, ProRail kijkt of camera's een optie zijn

De vernielde stationsliften op Dordrecht Zuid zijn weer gerepareerd. Dat laat ProRail woensdag weten...

School haalt met speciale kerstmarkt 3000 euro op voor goed doel

Een kerstmarkt op school. Niet alleen sfeervol voor alle leerlingen, maar vooral ook met een special...