gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Einde verhaal voor Fit-Kidz: eigenaar stopt na gedwongen sluiting

17004864bd18871c1eabb7866640c476

Eigenaar Dani Munoz trekt de stekker uit zijn geliefde Fit-Kidz. Het nieuws komt naar buiten als reactie op de gedwongen sluiting van zijn sport BSO aan de Andoornlaan in Papendrecht.

Erik van Krimpen | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De onmiddellijk sluiting is het gevolg van meerdere veiligheidsovertredingen die de GGD Zuid-Holland Zuid donderdag 5 september heeft vastgesteld tijdens een onderzoek op de sportlocatie in het dorp. De Fit-Kidz locaties stonden al onder verscherpt toezicht van de GGD, maar in de afgelopen periode zijn (opnieuw) meerdere meldingen van onder andere ouders binnengekomen.

Het is niet voor het eerst dat Fit-Kidz een sluitingsverbod door veiligheidsovertredingen opgelegd krijgt. Zo kreeg de organisatie vorige jaar al een waarschuwing, met een kans op een boete als er geen verbetering zou komen. Daarnaast moesten begin dit jaar beide BSO-hoofdlocaties tijdelijk dicht. De boete en sluitingsverbod zijn uiteindelijk ingetrokken.

De opgelegde sluiting van deze week zou voor zeven dagen gelden en het gemeentebestuur van Papendrecht zou in die periode een besluit nemen over de toekomst van de BSO, maar eigenaar Dani Munoz is het college voor en laat weten er zelf mee te gaan stoppen.

Munoz laat aan RTV Dordrecht weten dat het sowieso al de bedoeling was dat de locatie aan de Andoornlaan op 30 september dit jaar zou sluiten en dat mogelijk een nieuwe uitbater het moet gaan overnemen.

Over de exacte aard van de veiligheidsovertredingen doen de gemeente Papendrecht en de GGD nu nog geen uitspraak. Zij willen eerst het inspectierapport afronden, daarna zal de gemeente met een nieuw statement komen.

Het bevel voor onmiddelijke sluiting geldt niet voor de twee andere locaties van Fit-Kidz op de Kamerlingh Onneslaan (Buiten BSO) en in de Visschersbuurt (Peuterpark).

Lees meer over:

| |

Lees ook

OPMA Pieter van Loon

Ad maakt ritje in de TukTuk met ondernemer Pieter van Loon

Presentator Ad van den Herik heeft zijn zomervakantie met een week verlengd en dat geeft ons de gelegenheid om zijn ritje in de TukTuk met vastgoedondernemer en stadsgids Pieter van Loon nog een keer uit te zenden.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.

FOTO IJSBOER

‘Wie goed zorgt voor de koeien, krijgt het lekkerste ijs’

Wat is het geheim van lekker ijs? Als je het aan Jannette den Boer in Giessenburg vraagt, is daar maar één antwoord mogelijk: goede zorg voor haar koeien. De 180 exemplaren waar zij en haar man Laurens voor zorgen staan aan de basis van hun zelfgemaakte boerenijs.

sliedrechtdrone

Inwoners denken mee over wonen in Sliedrecht

Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.

Farante-College

Deze Zwijndrechtse school krijgt nieuwe naam

Vmbo-school Loket Zwijndrechtse Waard gaat verder onder een nieuwe naam. De school wordt omgedoopt tot Farante College. “Dit past bij de ontwikkeling die de school de afgelopen jaren heeft doorgemaakt én bij de ambitie voor de toekomst”, aldus Onderwijsgroep OZHW.

IMG_3084

Poes Chica lift per ongeluk mee naar Dordrecht

Poes Chica is per ongeluk vanaf de Dr. Schaepmansingel in Schiedam met een auto meegereisd naar Dordrecht, onder de motorkap. Het dier werd donderdag gevonden in een parkeergarage. Haar buik en pootjes zaten onder de brandwonden.