gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Einde voor subsidie Vrijwilligershuis

Het college stopt met het Vrijwilligershuis. De organisatie die vrijwilligers ondersteunt en vrijwilligerswerk faciliteert, krijgt vanaf 1 januari geen subsidie meer. Er zou onvoldoende worden gepresteerd. Gezocht wordt naar een andere manier om vrijwilligers te ondersteunen.

Peter Tromp |  | Aangepast op
Er bestaat bij het college al langere tijd onvrede over het functioneren van het Vrijwilligershuis. Er worden te weinig vrijwilligersvacatures vervuld. De afgelopen twee jaar is al verteld dat ze meer initiatief moesten tonen en doelgroepgerichter moesten gaan werken.

Tijdens een evaluatie bleek vorig jaar dat vrijwilligers tevreden zijn over het cursusaanbod. Maar de doelstellimngen zijn niet behaald.

Het Vrijwilligershuis is een samenwerking tussen MEE Drechtsteden en Stichting Sociaal Kultureel Werk (SSKW). Het is ruim drie jaar geleden opgericht. Vanaf de start zou er al sprake zijn geweest van tegenstrijdige belangen.

Het Vrijwilligershuis kreeg 325.000 euro subsidie per jaar

Lees ook

rijnmondweerfoto

Deze week weinig regen en temperatuur loopt op, mogelijk zonnig weekend

De meteorologische herfst begint dinsdag. Maar wie dan meteen denkt aan regen, wind en een dikke jas, komt voorlopig bedrogen uit. Het weer heeft namelijk helemaal geen haast om afscheid te nemen van de zomer.

politie 01

Twee aanhoudingen na melding schietpartij

De politie heeft zaterdagavond twee mensen opgepakt na een melding van een schietpartij in Papendrecht. Het gaat om een 45-jarige man en een minderjarige, beiden uit Papendrecht.

Henderikx foto goed

FC Dordrecht huurt verdediger Henderikx van Excelsior

FC Dordrecht heeft op de slotdag van de transfermarkt met Stan Henderikx een nieuwe centrale verdediger weten te strikken. De 23-jarige centrumverdediger wordt voor één seizoen gehuurd van Excelsior.

bureaurijnmondpol

Nepagent steelt sieraden 88-jarige Dordtse vrouw, politie brengt beelden naar buiten

De politie heeft beelden naar buiten gebracht van een nepagent, die in maart van dit jaar sieraden wist te ontfutselen van een 88-jarige vrouw uit Dordrecht. Omdat het om een mogelijke minderjarige verdachte gaat, wordt hij nu nog onherkenbaar getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

sliedrechtdrone

Inwoners denken mee over wonen in Sliedrecht

Wat is er nodig om goed en passend wonen mogelijk te maken voor iedereen? Om dat beter in kaart te krijgen, kunnen inwoners van Sliedrecht tot en met 28 september een enquête invullen. De antwoorden vormen voor de gemeente een belangrijke basis in het vormen van een nieuwe woonvisie.

bussen rijden in dordrecht wel

Ov niet in de hele streek plat, hier kun je wel reizen

De landelijke staking in het openbaar vervoer is begonnen. Medewerkers leggen voor 24 uur het werk neer. De staking legt in de meeste gemeenten het openbaar vervoer totaal plat, maar op sommige plaatsen is vervoer wel mogelijk.