Dordrecht, Netherlands

Eindelijk een kunstgrasveld voor SC Emma door groen idee van gemeente

Het was nog de enige voetbalvereniging in Dordrecht dat niet op kunstgras kon voetballen. Voor SC Emma kwam er namelijk maar geen geld vrij voor deze lang gekoesterde wens. Door een slimmigheidje van de gemeente is dit toch gelukt. Het nieuwe veld is deze week geopend.
Sander Verrips | 11 december 2020 14:29 | Aangepast op 11 december 2020 14:29
De gemeente Dordrecht heeft namelijk met een groen plan een subsidie-aanvraag ingediend bij het Ministerie van Infrastructuur en is erin geslaagd geld te krijgen voor een kunstgrasveld. SC Emma laat namelijk één van de vier grasvelden weghalen, omdat er op het nieuwe kunstgrasveld vaker gevoetbald kan worden. In plaats van dit vierde veld wordt er een wijkpark aangelegd. Het ministerie kon dit duurzame plan wel bekoren.

In de Dordtse Vogelbuurt is nu nog niet veel groen en met de aanleg van een park aan Sportpark Reeweg komt hier verandering in. Het park moet ook voor meer verkoeling zorgen in de warme maanden. SC Emma hoopt met het kunstgrasveld meer leden aan zich te kunnen binden.

Wethouder Marco Stam (schietend) heeft het kunstgrasveld geopend met SC Emma-voorzitter Leo Teunissen. Foto: Gemeente Dordrecht.

Lees ook

De Stemming in Hendrik-Ido-Ambacht: ‘Ik erger me wel echt aan zwerfafval’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Dordrecht Kiest: Vierde debat donderdag te zien op TV Dordrecht

Het vierde en laatste lijsttrekkersdebat ‘Dordrecht kiest’ is deze donderdag vanaf 18:00 uur te zien...

Minder toeristenverkeer door komst transferium: 'Inwoner mag blij zijn'

Bezoekers van het Werelderfgoed Kinderdijk kunnen vanaf nu hun auto kwijt op het nieuwe transferium....

Drie duels in zeven dagen: De Plucheplakkers over vol programma FC Dordrecht

Voor de dertigste keer dit seizoen komen de Plucheplakkers bijeen voor een nieuwe aflevering. Daarin...

Burgemeester sluit woning na vondst drugs en tienduizenden euro's cash

In een woning aan de Uranusstraat in Zwijndrecht is een handelshoeveelheid van 100,89 kilo hasj en t...

Een zegen of niet meer van deze tijd? Discussie om zondagsrust in deze gemeente

Ondernemers mogen zelf beslissen of zij op zondag de deuren openen. Dat vindt het merendeel van de a...