Dordrecht, Netherlands

Eindelijk een kunstgrasveld voor SC Emma door groen idee van gemeente

Het was nog de enige voetbalvereniging in Dordrecht dat niet op kunstgras kon voetballen. Voor SC Emma kwam er namelijk maar geen geld vrij voor deze lang gekoesterde wens. Door een slimmigheidje van de gemeente is dit toch gelukt. Het nieuwe veld is deze week geopend.
Sander Verrips | 11 december 2020 14:29 | Aangepast op 11 december 2020 14:29
De gemeente Dordrecht heeft namelijk met een groen plan een subsidie-aanvraag ingediend bij het Ministerie van Infrastructuur en is erin geslaagd geld te krijgen voor een kunstgrasveld. SC Emma laat namelijk één van de vier grasvelden weghalen, omdat er op het nieuwe kunstgrasveld vaker gevoetbald kan worden. In plaats van dit vierde veld wordt er een wijkpark aangelegd. Het ministerie kon dit duurzame plan wel bekoren.

In de Dordtse Vogelbuurt is nu nog niet veel groen en met de aanleg van een park aan Sportpark Reeweg komt hier verandering in. Het park moet ook voor meer verkoeling zorgen in de warme maanden. SC Emma hoopt met het kunstgrasveld meer leden aan zich te kunnen binden.

Wethouder Marco Stam (schietend) heeft het kunstgrasveld geopend met SC Emma-voorzitter Leo Teunissen. Foto: Gemeente Dordrecht.

Lees ook

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...

Aftrap Dordtse Decemberdagen: Sing Along, lichtjesroute en 'vooral veel gezelligheid'

Een rondje op het ijs, een romantische wandeling langs de verlichte Lange IJzeren Brug, of een kijkj...

Ambachter vast na vondst 150 kilo illegaal vuurwerk

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht en de politie zijn bij een controle vorige week gestuit op 150 kilo ...

Opnieuw brand op regenboogpad, achtste vernieling in totaal

Daags nadat de gemeente over een grotendeels herstel communiceerde, is het regenboogpad in Papendrec...

Kuijt baalt na nederlaag: ‘Ongelofelijk dat we hier met lege handen staan’

FC Dordrecht verloor de laatste thuiswedstrijd van het kalenderjaar met 3-4 van FC Eindhoven, maar n...

Santa Run meer lopers dan ooit: ‘We moesten na 900 deelnemers de stop erop zetten’

Tijdens de Santa Run Dordrecht renden dit jaar maar liefst 900 kerstmannen mee: het grootste aantal ...