Dordrecht, Netherlands

Elfde DrechtstadLoop zondag van start

De DrechtstadLoop 2017 zal komende zondag weer op het Eiland van Dordrecht plaatsvinden. De opbrengst van de loop gaat naar Stichting het Vriendenfonds van het Albert Schweitzer ziekenhuis.
Jasmin Zahirovic | 24 oktober 2017 12:12 | Aangepast op 24 oktober 2017 12:12
Het parcours van de Drechtstadloop gaat van de binnenstad, via Oud-Krispijn, Crabbehof en Wielwijk naar het zuidelijkste punt van Dordt. De route gaat vervolgens langs Sterrenburg via Dubbeldam, Stadspolders en de Wantijdijk weer terug naar de finish op het Statenplein.

In het Albert Schweitzer ziekenhuis is Dr. Mark David Levin bezig met een onderzoek naar chronische leukemie, een vorm van bloedkanker. Het onderzoek heeft echter op korte termijn een financiële injectie nodig. De opbrengst van de DrechtstadLoop gaat daarom naar dit onderzoek.

Lees ook

FC Dordrecht ondanks goede start niet langs Jong AZ (1-1)

FC Dordrecht heeft voor de tweede keer in vier dagen een punt geoogst in de Keuken Kampioen Divisie....

Ingeborg deed voor haar zieke zus Barbara mee aan Swim to Fight Cancer: ‘Blij dat ik dit heb kunnen doen’

“Ik heb voor mijn zusje gezwommen. Ze is helaas ziek. Ik kan niet goed onder woorden brengen hoe ik ...

Op deze school duurt de dag veel langer, maar zijn de kinderen minder moe: 'Ik heb net drie kwartier gedanst'

Van een stopmotionfilmpje produceren tot pizza's leren maken, of drie kwartier dansen. Op basisschoo...

Bosschenaar (23) opgepakt die illegaal vuurwerk richting FC Dordrecht-fans gooide

De politie heeft vrijdagavond een 23-jarige man uit Den Bosch opgepakt tijdens het uitduel van FC Do...

Zondag op TV Dordrecht: 'In gesprek met de stad' over Johan de Witt anno 2025

'In gesprek met de stad' staat ook komende zondag geheel in het teken van Johan de Witt, de beroemde...

Open Monumentendag 2025: deze monumenten mag je dit jaar niet missen

Altijd al binnen willen kijken in historische panden? Dit weekend is het jaarlijkse Open Monumentend...