Brito werd in juni gepresenteerd als een van de zomeraanwinsten aan de Krommedijk. "Een leuke groep met jonge gasten, ik ben goed opgevangen en heb het hartstikke naar mijn zin. Ik ben blij dat ik gekozen heb om voor Dordrecht te gaan spelen."
Voetballend en mentaal
In Polen liep zijn contract af en toen viel zijn keuze, ondanks wat aanbiedingen uit het buitenland, op de Schapenkoppen. "We hebben snel gehandeld en het sprak mij aan." Nu probeert Brito 'zowel voetballend als op mentaal vlak' zijn steentje bij te dragen. "We hebben een jonge selectie en dan moeten andere jongens helpen. Ik probeer keihard te werken."
Vlak na afloop van FC Dordrecht - MVV werd ook duidelijk dat FC Groningen de eerste tegenstander is van Santoni's elftal. "Beter konden we niet loten. Lekker thuis en op eredivisieniveau. We hebben niks te verliezen, ik vind die wedstrijden leuker dan dat ik uit naar Staphorst had gemoeten."